Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismer valaki ezeknél jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki ezeknél jobb chat oldalt?

Figyelt kérdés

Sajnos leginkább csak neten van lehetőségem ismerkedni.

Szeretnék minél több emberrel beszélgetni neten, de sajnos az a 2 chat oldal amit ismerek(chat.hu, gyalogló chat), azokon kevés ember is van fönt és akik fönt vannak azoknak is ahogy észrevettem a 99% leginkább hazudozik.

Van olyan chat oldal, fórum, vagy akármi, ahová több ember jár föl beszélgetni, és vannak fönt normálisabb emberek is. Vagy neten minden oldalon a 99% csak hülyéskedni van fönt?

Őszinte leszek elsősorban párkapcsolatot keresek, de mivel nekem is vannak vágyaim, igényeim, jobb híján szexkapcsolatot.

Szóval akármelyik kettőre érdekelne normális oldal.

Bár szexben lehet még rosszabb az arány abban lehet az emberek 99,9% csak hazudozik neten. :D

Elsősorban Pécs környékről szeretnék ismerkedni.



2015. szept. 28. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A nemed és korod nem írtad ki...

Egyébként osztom a kérdésed, 100% ugyanezt tapasztaltam és én sem tudok normális oldalt...

2015. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, harmincas korosztály.
2015. szept. 28. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, és én is lehagytam... :D

30/F

#1 voltam...

2015. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
chat.hu zártosztály szoba :D:DD :D
2015. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!