Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egyoldalúak a chates...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyoldalúak a chates kommunikációk, és mindig én kezdeményezek, jobb hagyni a srácot?

Figyelt kérdés

Anno elhívott (asszem) de nem esett le, ne menjünk bele miért. Aztán próbálkoztam nála, írtam neki, beszéltem vele személyesen is, olykor úgy tűnik érdeklem, máskor meg egy lesz_rom szutyokbéla.

Mit kezdjek vele?



2015. jan. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hanyagold az ilyeneket, tapasztalatból mondom! 21/F
2015. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire buta, akkor kicsit erősebb jelzést adj neki, ha nem veszi akkor hagyd
2015. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak dugni akar kis eröbefektetessel. ha neked ez oke dugjatok, ha nem, akkor ne beszelj vele tobbet
2015. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bandi6891 ***** válasza:
Mindenki hagyja abba.Így jobb lesz mindenkinek.
2015. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok. Szerintem inkább hagyd, csak kihasznál, vagy ne írj neki egy hosszabb ideig, aztán ha nem keres akkor hagyd mert megunt téged. Lehet ez így kicsit durván hangzik de velem is így volt. Nagyon szerettem vele beszélgetni, de meguntam hogy folyton én kezdeményezek, nem írtam neki, úgyhogy vártam hogy ő írjon. Előtte már arról beszélgettünk mikor megyek el hozzá (másik város), de aztán csak vártam...és vártam..de nem jött még egy "hogy vagy?" Sem. Pedig akkor jól esett volna vele beszélgetni mert eléggé rossz napjaim voltak...de mind1 nem lényeg, örülök neki hogy azelőtt jöttem rá hogy kihasznál mielőtt leszállt volna a rózsaszín köd és beleszeretek...mert elég közel voltam hozzá..
2015. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálam az jelenti a komplikációt, hogy beleszerettem.
2015. jan. 16. 21:38
 7/7 Fish1 ***** válasza:
Nehogymár nő létedre te fuss egy pasi után. Ha érdekled, akkor megkeres magától.
2015. jan. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!