Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinál rosszul egy sokadjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál rosszul egy sokadjára barátzónába tett pasi, mi a különbség egy úgynevezett alfa, és egy "friendzone" pasi között?

Figyelt kérdés
Főleg lányok válasza érdekel, hiszen ők 100%, hogy tudják, miért tesznek valakit barátzónába.

2015. szept. 28. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Azt teszem "barátzónába", akihez nem vonzódom úgy, hogy barátságnál több legyen, tökmindegy, mit csinál. De csak mert számomra valaki nem több barátnál, még más nőnek lehet több. Nem vonzódunk minden ellenkező neműhöz.
2015. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ebben a kérdésben egy olyan speciális esetről van szó, hogy a pasit szinte minden lány barátzónába teszi, akit csak valaha megismert életében... Mi lehet ennek az oka? Itt már nem csak kémiáról lehet szó, ez valami más kell, hogy legyen...
2015. szept. 28. 10:40
 3/10 Mumusan ***** válasza:
Lehet minden randit elhaverkodott. Úgy közeledett, hogy az remek haverkodás volt, de nem több. Vagy balszerencséjére mindig olyan nőkbe botlott akiknek konkrét elképzelésük volt a leendő párjukról...ez manapság nagy divat lett...
2015. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a pasi eddig nem találkozott olyan nővel, akivel kölcsönös volt a vonzalom, vagy nem vette észre azt a lányt, akinek tetszik.
2015. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. nincs kémia.

2. túl beszélgetős.

Kitalálom: sokat beszélgetsz velük, elsősorban neten keresztül. Kedves vagy, aranyos, figyelmes és pont olyan, amilyennek egy jó barátnak lennie kell. Ezt túl sokáig csinálod, nem lépsz semmit, szóval ha a csaj esetleg az elején akart is valamit, az már elmúlt.

Az elején úgy kéne lépned, mint aki akar valamit a barátságon túl is. Ez a nagy különbség. Nem a kedvesség meg a figyelmesség a gond, mint ahogy sokan hiszik, sőt, az jó tulajdonság. De ha mellette nem tudsz tökös lenni, és határozottan nyomulni, akkor megette a fene az egészet.

2015. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert valaki nyomul, még nem fogok vonzódni hozzá, ha eleve nem vonzódom. Persze a nyomulás hiánya is lehet gond, az, hogy egyértelműek legyenek a szándékaid, ugyanakkor vannak párok, akiknél lassan alakul ki a kapcsolat, nem rögtön, viszont ott általában már eleinte is van valami plusz, ami ezt lehetővé teszi és nem az van, hogy jaj, csak őt ne. Nekem is most van valaki, akivel már több éve ismerjük egymást, de csak egy ideje kezd olyanná válni közöttünk a légkör, hogy hát ebből több is lehet, viszont már eleinte is szimpatikusak voltunk egymásnak, csak teljesen más dolgokra koncentráltunk, elmentünk egymás mellett.

Nem biztos, hogy az a gond, amit csinálsz, az is lehet gond, akinél próbálkozol, nem megfelelők a célszemélyek, esetleg rágörcsölsz, és ez látszik rajtad, ez meg taszító.

2015. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

1. Nem nézel ki elég jól, elég trendin.

2. Mindig van olyan pasi is a közelben, aki viszont jól néz ki, na ő lesz a csaj pasija, te meg a barát.

3. Elbénázod az ismerkedést, nem lépsz, mikor kéne, hát majd lép helyetted más.

4. Sokszor van úgy, hogy a csaj is akarna valamit, de te nem fordítod komolyra a dolgot, így ő másfelé kezd el nézelődni, te meg csak annyit látsz, h már más tetszik neki. Hiába van 21. század, még mindig a ffinek kell megtenni az első lépést.

2015. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan szavakat használsz, mint az "alfa", "friendzone" vagy "barátzóna".
2015. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszett a mostani elettarsamban,hogy a szorakozohelyen ah megpillantott, odajott tancolni. A kulseje nem jott be, de ez annyira tokos volt, h tancoltam vele es olyan jokat viccelodtunk. Kozben adta a nyomulos gesztusokat. ( Sok pasinak tetszettem, de nekem elegem volt, h szemezgetni meg sz.rakodni kell es csak utana mereszkedik odajonni. Nalam itt vagja el magat egy pasi. Szoval ah megpillantod a not, menj oda es mondj valamit! )


Szoval azonnal dobj be nyomulos gesztusokat, szovegeket. N

2015. szept. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az 5-ös leírt mindent,iszonyat szerelmes voltam belé,de nem lépett,hiába próbáltam közeledni felé.Beszélgettünk,és most már csak nagyon jó barátként tudok rá tekinteni.27N
2015. szept. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!