Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel megy és milyen...

Mennyivel megy és milyen gyorsulású egy Alfa Romeo 155 Diesel (1995) autó, amiből a turbót kiszerelték mert elromlott? Mi a különbség az akkori és a mostani menettulajdonságai között? "Mert szívó dízel lett belőle"

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert reggel vásárolnám meg szinte ingyen! Megjegyzem:Csak ennyi a hibája hogy kiszerelték a turbót! Érdemes lenne megvenni? Írjátok már le mennyivel menne, milyen lenne a gyorsulása lenne. Lökjétek a komikat! Sürgős!Mert 2 ember azt mondja itt mellettem hogy szart sem ér így,mert csak cammogna.
2012. okt. 24. 20:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint a kérdésem elejét úgy értem, hogy ennek a turbó dízeles kocsinak , kiment a turbója,és kiszerelték,és szívó dízeles lett.Kérlek írjatok okosságokat! Nagyon jól néz ki a kocsi!
2012. okt. 24. 20:35
 2/5 A kérdező kommentje:
Na rátok is lehet számítani....
2012. okt. 24. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ajánlom,de probáld ki és döntsd el hogy megéri e.nekem f astra n ment el a turbo 1.7td szintén le lett szerelve és alig ment,gyorsulása semmi én biztos nem venném meg.majd írd le hogy döntöttél s hogy milyen volt :D
2012. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha olyan olcsón adják, hogy belefér egy turbo vétel + munkaköltség, és más baja nincs természetesen megvenném... De azért én kíváncsi lennék az árra, nézz fel használtautó.hu-ra, gombokért adják ezekaet az alfákat, 250-300 ért működőképes egybenlévő darabokat adnak...
2012. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a nagy családdal,és arra jutottunk,hogy nem szabad meg venni,mert ez már szart sem ér... a turbó nélkül halál van, meg egyébként is drága bele az alkatrész bármi baja lenne.Köszi a válaszokat.
2012. okt. 24. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!