Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a férfi és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a férfi és a KAN (alfa) mentalitás, gondolkodás között?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 12:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Nektek inkább egy férfi vagy inkább egy alfa jön be?
2013. aug. 31. 12:39
 2/9 legly ***** válasza:

A különbség szerintem az, hogy a férfi nem csak a szexen gondolkozik, nem csak azt akarja, miközben az alfa mentalitású csak erre hajt.


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legly kezdesz idegesíteni, írd már ki a neved.
2013. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy férfi felelősséget vállal a tetteiért.

Egy "kan" a mának él, dolce vita, és nem érdekli őt a felelősség és a tetteinek a következményei.

2013. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt jegyezzétek meg, ezeket a baromságokat, hogy alfahím, meg páwa, meg ilyeneket nem kell komolyan venni.

Ezek csak valami gyökér besorolások...

Vannak egyének, akiknek vannak külső-belső tulajdonságaik.

És csakis egy részét ismerve ezeknek nem lehet egy kalap alá venni őket.

Ez olyan, mint amikor valaki megkérdezi, hogy "Minden nő rib anc?"

Én már rég tudom, hogy senkit nem kell beosztani sehova, meg kell ismerni, majd utána eldönteni, mit gondolok róla.

Pasi vagyok amúgy, de ezek a kérdések... Válaszra késztettek.

2013. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kis korrekció:a kan nem egyenlő az alfával.
2013. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A Tökös Kappan ***** válasza:

Szerintem az alfa mentalitás arról szól, hogy az adott dologban top legyél. Teljesen szituációfüggő. Mondok egy személyes példát: UK, nyelviskola. Mindenféle EU-ból útrakélt emigráns volt az osztálytársam, akik, hát, úgy-ahogy középszinten elkarattyoltak. Én viszont, mivel az angolom nagy részét filmekből meg sorozatokból szívtam magamba, sokkal gördülékenyebben és természetesebben tudtam beszélni. Szóval az osztályban akármilyen feladat volt, azt én oldottam meg a leggyorsabban és legjobban, és így egyszerűen jó voltam az ottani nőknél. Ámultak, mosolyogtak, odajöttek hozzám, felnéztek rám. Mert magabiztosan és határozottan tudtam működni az adott területen. Ez erőt képvisel, és ez vonzó. Én ott alfa voltam.

Ha viszont mondjuk egy főzőtanfolyamra kerülnék be, na, ott egyáltalán nem tapadna rám senki, legfeljebb az uborkaszelet a homlokomra. :'D


Szerintem a férfiasságnak része, hogy adott területeken alfa legyél.

2013. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az "alfa" mentalitás azt jelenti, hogy domináns, vezéregyéniség az illető, és többnyire úgy bánik a nőkkel, ahogy a rosszabb érzésű emberek a kutyáikkal...

És tök érdekes,de rájuk van kereslet.

2013. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De olyan is van,hogy egy pasi azt mutatja határozott,domináns stb.Közben belül egy gyerek,és önbizalom hiányos.Teát meg kell ismerni,mindenkinek jár egy esély,nem pedig besorolás.
2013. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!