Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják ezt mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják ezt mindig ismerkedésnél? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Több éven át ismerkedek kitartóan előben is több száz nővel próbálkoztam, de mindig azt mondják hogy "hú nagyon nem vagy az esetem, Jézusom hogy nézel ki,hú hát bocsi de nem, Huu basszus ez durva Stb Stb "
2015. szept. 29. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl nagy a bráner!
2015. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nézhetsz ki túl jól, azért mondják.
2015. szept. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor válogasd meg, kivel ismerkedsz. nő vagyok, nem mondtam még ilyet senkinek, és személyes élményt se hallottam hasonlót se férfitól, se nőtől.


amúgy tudod, hogy nem jó rögtön nyomulni?

durva kezdésre tudok elképzelni ilyen választ legfeljebb.

2015. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is furcsa, hogy egy nő ilyet mond, ahhoz nagyon taplónak kell lenni. Vagy nagyon felszínes libáknál próbálkozol, vagy eltúlzod, és a több százból volt egy-két durvább beszólás, az alapján általánosítasz.

Mondjuk ha utcai leszólításokkal próbálkozol, akkor eleve kicsi az esély, mert a nők többségének van párkapcsolata, vagy nem ismerkednek utcán, vagy leszbikusok, stb. stb.

Inkább valamilyen tipikus ismerkedős helyen, közösségben kellene próbálkoznod, ahol nem 2 mp alatt kell eldönteni, hogy kivel akarunk ismerkedni, hanem van lehetőség alaposabban, lassabban megismerni a másik embert.

2015. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!