Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet riválisom udvarlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet riválisom udvarlásban egy 28éves fickó meg egy 70éves nyugdíjas? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én 37vok, és még korban jöhet hozzám egy 32éves lány, neki pedig udvarolhat egy 28éves, míg ha van egy 44 éves kinézőben lévő nő, neki pedig udvarolhat egy hetven éves aggastyán. Megtörtént eset. Ilyen világot élünk. Vélemény?

2015. szept. 29. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az a baj öreg, hogy elveszel a számok tengerében!

Mi vagy te? Könyvelő?

2015. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
40 éves nő vagyok, és udvarolt már nekem 18-80 évesig minden korosztály. De nem tekintek mindenkit potenciális társnak...
2015. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyi hogy elég nagy a szórás mostanában.
2015. szept. 29. 09:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Régen is így volt.

Talán annyiban volt más, hogy az élettartam alacsonyabb volt.

2015. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem, miért bánt téged, ha valaki idősebb vagy fiatalabb szíve választottjánál... mert úgy látom ezt fájlalod.
2015. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Régen is nagy volt a szórás. nekem régen volt 20 évvel idősebb barátom, most meg van 20 évvel fiatalabb. A különbség csupán annyi, hogy régen nem értesült mindenki az internet jóvoltából arról, hogy ki kivel fekszik, és kivel kel. A régi pasimról tudott két ember, a mostaniról, még ha anonim formában is, de több ezer.
2015. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Rózsák Királynője ***** válasza:
Szerintem nincs gond az első párosításnál, de a 44 éves hölgyet nem tudom megérteni.
2015. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
inkább érdekes hogy anyját és lányát is elkaphatom korban akár.
2015. szept. 29. 11:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, akár... Ez sem újdonság. Öreg éves barátom mesélte, hogy negyven évvel ezelőtt elkapta a 17 éves lányt, meg a 42 éves anyját is. Hidd már el, hogy akkor is ilyen világot éltünk, meg most is.
2015. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jó nincs vita ebben. De azért valamiben mégis segít a tömegmédia, nevezetesen,hogy akinek a fejében nem fordulna meg ilyen, onnantól mert hall róla, rávágyik, így lehet hogy több ilyen eset lesz.

Példa: Stifler anyja jelenség: azóta kamaszok milliói álmodnak 45éves anyukák kettyintéséről.

2015. szept. 29. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!