Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet riválisom udvarlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet riválisom udvarlásban egy 28éves fickó meg egy 70éves nyugdíjas? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én 37vok, és még korban jöhet hozzám egy 32éves lány, neki pedig udvarolhat egy 28éves, míg ha van egy 44 éves kinézőben lévő nő, neki pedig udvarolhat egy hetven éves aggastyán. Megtörtént eset. Ilyen világot élünk. Vélemény?

2015. szept. 29. 08:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És baj ez? Miért fáj neked?
2015. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fiatalon a lánynak udvaroltam és meg volt anyuka, idősebben anyukának udvaroltam és meg volt a lánya is.

Volt ahol 3-ban. Valóban! Régen is most is van ilyen.

2015. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!