Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SZerintetek a külsőmmel és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek a külsőmmel és a belsőmmel fogok tudni találni valaha párt úgy, hogy ez a véleményem?

Figyelt kérdés

[link]


-Nem állítom, h egy kedves férfi esélytelen a nőknél, de egyértelműen hátrány. A legfontosabb nektek nem ez, hanem a külső. Nem hiszem, h a pasid ne lenne jóképű.


-Mert a lányoknak arra kell a pasi, h irigyeljék miatta a barátnők. Azt pedig legegyszerűbben úgy lehet elérni, ha minél jobban néz ki. Ugyanolyan kellék számukra, mint egy táska v egy cipő, azoknál is az számít, h szép legyen.


-Rendszeresen hallani olyan megnyilvánulásokat lányoktól, h mennyire irigyek a barátnőjükre, mert annak ilyen meg olyan jóképű pasija van. Olyan is gyakran előfordul, velem is már többször, h akár össze is jönne egy lány egy sráccal, de visszatartja, h mit szólna a környezete egy ilyen ocsmánysághoz.


Noydra:

Attól, hogy irigyek a bnői a küllemére, még a csaj nem feltétlen ezért van vele.:)

Amúgy meg aki ilyenért nem jön össze veled, az annyit is ér...



-Dehogynem, pontosan azért. Akkor pedig minden lány ennyit ér.


-Lehet h számodra csúnyácska, a barátnőd számára viszont egy félisten. Bár ez nem valószínű, mert majdnem minden nőnek ugyanazok a férfiak tetszenek. Esélyesebb, h egyszerűen csak kamuzol, esetleg elhallgatsz vmit, pl. h a srác gazdag. Valamiért ugyanis a valóságban soha nem látni ilyen párokat. Ráadásul a belső tulajdonságok, amiket felsoroltál, ugyancsak negatívumok a nők szemében.


- Minden lány felszínes és csak a külső fontos nekik.


-Minden lánynak csak a jóképű vagy izmos vagy pénes pasik kellenek, az átlagosak és a csúnyák így jártak.


2013. jún. 8. 19:54
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Óó te szegény lélek! Imádkozom érted a holnapi szent misén.
2013. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 Költőnő? ***** válasza:
89%
ha így gondolkozol, ilyen lányt is fogsz találni. Sok sikert hozzá. Nem fogod észrevenni azt a lányt, aki kevésbé szép, de Rád figyel, érdekli, amit mondasz és nem a pénztárcád nézi. Normális csajt így nem fogsz találni, mert simán átlépsz/átnézel felettük
2013. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Igen, de az van, hogy normális csaj nem létezik szerintem, ami van, az meg foglalt. Én alacsony vagyok és csúnya és szerintem minden lány felszínes, szóval ha egy lány valaha is szóba állna velem, akkor tudnám, hogy nem én kellek neki, csak csúfolódni akar, vagy ilyesmi, mert minden lány ilyen kivétel nélkül az összes.
2013. jún. 8. 20:01
 4/57 Költőnő? ***** válasza:
jesszuskám hány éves vagy? Ha csak a szépeknek jutna társ, szép lassan kihalna az emberiség! Én sem vagyok egy tizes nő, tisztában is vagyok a fizikai adottságaimmal /hibáimmal, de ha akarom, olyan marketinget csapok magamról, h leesik az állad. És képzeld: normális vagyok. És képzeld, volt h egyedül votam. Szal ne általánosíts, hanem szerezz karizmát és hajrá:)
2013. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
28.
2013. jún. 8. 20:10
 6/57 A kérdező kommentje:
Szerintem meg hazudsz és te is csak a jóképűeknek adsz esélyt, engem észre se vennél, mert alacsony vagyok és csúnya.
2013. jún. 8. 20:11
 7/57 Költőnő? ***** válasza:
hahhhahh, nem mondtam, h nem fontos a külső egyáltalán. De volt már olyan palim, akin ma már nagyon kell gondolkodom azon, h mit kajáltam benne, mert a külsejét nem..... azt mondom, ha van egy fellépésed, ami pont megfelelő arányban vegyíti mindazt, ami a külsőn túl extra, akkor jobbak az esélyeid néhány lánynál. Lehet, h átnéznék rajtad, de ilyen hozzáállással ne is számíts másra. Az általánosításhoz meg a negatív energiáidhoz meg sok sikert. Ne csodálkozz az eredményeken!
2013. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
94%
Te szimplán ostoba vagy, nem csúnya. /Bár a hajad béna./ Előbb elhiszem, hogy te kerülöd el magadtól jó messzire a nőket, mint hogy ők nem állnak veled szóba. Mondtam már neked, ha nem vagy képes elhinni, hogy nem _minden_ nő olyan amilyennek te hiszed őket, akkor inkább fogadj örökbe egy macskát aztán éljetek boldogan. Vagy te ezt élvezed, hogy folyton ezen a témán lovagolsz?
2013. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak szép barátnőim voltak,pedig nem tartom magam hű de jóképűnek sem,nem vagyok gazdag se semmi teljesen átlagos srác vagyok,akkor most hogyisvanez?
2013. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Csak te mondod magad átlagosnak, plusz magas is vagy, a csajoknak pedig fontos a magasság is, hiszen ez is csak a felszínességüket igazolja.
2013. jún. 8. 20:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!