Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény arra, hogy valaha szerelmes párt alkossunk? (Lent picit bővebben kifejtve. )

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 2 hónapja szakÍtottam a barátommal (21 éves). 11 hónapot voltunk együtt, mindkettőnknek a másik volt az első ,,igazi" kapcsolata (szüzesség/szex kérdésében mindenképp). Nem rég döbbentem rá, sajnos ,,túl későn" hogy ő volt az első szerelmem és a mai napig őt tartom annak. :( Végül is közös megegyezéssel döntöttünk úgy, hogy nem igazán működnek köztünk a dolgok, mert egyikőnk sem szerelmes a másikba. Az elmúlt két hónapban én kétszer mondtam neki (egyszer személyesen könnyek közepette) hogy nagyon szeretem; a legutóbbi alkalommal pedig sms-ben írtam neki, hogy nagyon hiányzik és szeretem őt. Nagyon rossz nélküle, 2 hónap alatt nem egyszer tettem kárt magamban, mert egyszerűen nem tudom sokszor már elviselni a hiányát...emellett számomra egyre ijesztőbb és fájdalmas, hogy legtöbbször levegőnek néz (én is felvettem ezt stÍlust muszájból, így kicsit könnyebb), nem is beszélünk egyáltalán 2 hónap óta (ő néha még köszönni sem akar). Még annyit szeretnék, hogy látom rajta / érzem is, hogy ő is szenved...akkor miért nem lép? :(

...És még valami: mindkét alkalommal, ő azt mondta nekem, hogy ő nem képes/ nem tud változtatni és sajnálja.

Fogalmam sincs mit tehetnék! Szeretem őt és rossz nélküle és nem akarok senki mást!


Elnézéseteket kérem, ha kissé összefüggéstelenre sikeredett az irományom (zaklatott vagyok)!

Kérdésem/kérésem:

Mi a véleményetek, mit tudnátok tanácsolni, mit tehetek?


L/20


2013. nov. 29. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele az egészet töviről hegyire. Nem kell újjabb szerelmi vallomást tenned - egyelőre -, csak egyszerűen jó alaposan beszéld át vele, hogy mi a baja, mitől fél, min nem tud változtatni, stb.
2013. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!