Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha ezek után nem érdekel a pasas?

Figyelt kérdés
Egy éve mikor megismert tök aranyos volt majd egyik napra átnézett rajtam azt hittem azért mert rájött h odavagyok érte gondoltam igy hozza tudtomra h nem érdeklem. Beszéltem erről egy haverjának aki folyton buzdított h nyomuljak a srácra. Miközbe a pasi egy barátnőmmel kezdett flörtölni majd más nőkkel akiket ismerek. Majd egy helyen kezdtünk dolgozni, gondoltam tiszta lappal nyitok, kedves voltam dolgoztam helyette vittem neki sütit csokit stb majd az orrom előtt ismét más nőkre ment rá, de a munkában azért kér tőlem segítséget...vagyis nem dolgozik flörtöl velem meg elvégeztetné az ő melóját is. Jogosan lett elegem szerintetek?
2015. szept. 30. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogosan.Ilyen pasin nincs mit szeretni,aki látja,hogy kezed-lábad töröd érte,ő meg levegőnek néz és vadászgat tovább.
2015. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jogos. Ideje hanyagolni ezt a sracot.
2015. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Más helyett dolgozni, csokit, sütit vinni neki mióta normális barátságosság része? Ne haragudj de ha ilyen pancser kiskutya vagy, akkor ne csodálkozz, hogy kihasználják. Flörtölni meg azzal és ott flörtöl akivel és ahol akar, nincs feléd semmi kötelezettsége.
2015. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!