Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldi srác érdekel, megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi srác érdekel, megoldás?

Figyelt kérdés

Vagyis, a srác magyarországi, igazából én vagyok a külföldi, de ne bonyolítsuk, a lényeg ugyanaz, vam köztünk bő 1000km.

Nekem itt van munkám, meg úgy az egész életem, nem terveztem elmenni innen. (nem, alapból sem Magyarországról származom, bár nem itt születtem, ahol élek) Neki meg természetesen otthon van mindene, megértem, ha nem akar mindent eldobni.

Nem új a dolog, bő 2 éve kölcsönös, és nem tudom, mit tegyek. Nekem azóta voltak mások, de senkivel sem érzem, hogy "Igen, vele boldog vagyok", holott Dunát tudnék rekeszteni az udvarlóimmal.

Nagyon nehéz személyiségem van, másokkal nem jövök ki olyan jól, ezért is gondoltam, meg kéne próbálni, de nem szeretnék Magyarországra költözni, mivel ahol most élek, az egészen más világ.


Ilyenkor mi a legjobb, ami tehető?


2015. szept. 4. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

van valami szép mondás erre, persze hogy nem jut eszembe, de olyasmiről szól, te csak járd az utadat, ha valaki, aki veled megy, letér róla, nem baj, te csak menj tovább, és aki veled együtt fog menni, ő a te párod.


szóval a mo-i srác nem téma

2015. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor hagyjad csak elrepülni a szerelmet. Aztán 20 év múlva nyavajoghatsz, hogy volt egy esélyed és elszalasztottad.
2015. szept. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!