Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy a nőknek manapság nagyon nehéz az ismerkedés, mert 15-20 nőre ha egy normális pasi jut?

Figyelt kérdés

Átlagos nő vagyok, de csinosan öltözök, nem vagyok duci, mégis úgy érzem nincs egy normális pasi sem. Nem érdekelnek a jó pasi, teljesen átlagos, macis vagy 50 kg-os pasijaim is voltak.

Az igaz, hogy társkeresőn vagy 100 levelet kapok, de ez mind csak szexet akar, vagy aberrált vagy beteg. Olyan pasi már nincs is, aki normálisan komoly kapcsolatot akar, ahol nem a szex a lényeg. Ti is így látjátok, nő társaim?


2015. szept. 30. 10:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%
Normális, komoly kapcsolatban is a szex a legfontosabb.
2015. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

Nehéz megfelelő társat találni. Ennyi.

A társkeresőre meg boldog, boldogtalan felregisztrál, persze, hogy sok az idióta is.

2015. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
23%
Ez fordítva is igaz. Kevés az érdekes és értelmes lány manapság. Kezdjük ott hogy az internetes társkeresésen nem tudom miért vagy meglepődve hogy ez a vége, a legtöbb ilyen aki szexet akar az ott meri csak megkérdezni egy nőtől. Inkább ismerkedj másfelé, máshogyan, úgy ahogy még eddig nem.
2015. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%
1: A jó szex az egyik alap feltétel. De legyél együtt egy hülye nővel, és rájössz, hogy nincs olyan, hogy legfontosabb. Több szempont van, és minden egyesnek legalább elfogadható szinten meg kell felelni egy jó kapcsolathoz.
2015. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
29%

4#

Nyilván alapból nem fogok komoly kapcsolatba összejönni egy hülye nővel, ez már pár találkozó után kiderülne, így logikusan a szexig sem jutnék el vele vagy maximum egyig, ha már beleöltem ennyi energiát a megismerésébe.

Persze nehéz belegondolni az ok és okozatba, egyből le kell pontozni a p1csába.

2015. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
36%

Én is le lettem pontozva a 2-es válaszommal. :D Úgy látszik valaki szerint piszok könnyű az embernek megfelelő társat találni az életben és a társkeresőkön nincs egy idióta sem, kizárólag rendes, tisztességes, normális emberek. :D


Mondjuk nekem sem a szex a legfontosabb egy párkapcsolatban, az csak hab a tortán. De hát nem vagyunk egyformák.

2015. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Mit jelent nálad a normális pasi? Gondolom jön az, hogy hűséges, megbizható, van humora stb-stb. sablon. Erre majd beírják vagy 25-en, hogy én olyan pasi vagyok, beszélgessünk privátban, de te nem fogsz, mert itt nem ismerkedsz.
2015. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne normális pasi. :D Gondolom a 100 leveled között is vannak csak épp nem jön be ezért ignorálod és hozzá sem szólsz :) És persze vannak nem ronda normális pasik is , nem mindenki csak a szexre megy.
2015. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
27%

"Az igaz, hogy társkeresőn vagy 100 levelet kapok, de ez mind csak szexet akar..."


A 100 levélíró közül 95 akar szexet, a maradék 5 teljesen normális, értelmes, hosszú levelet ír, és ebből az 5-ből kettő külsőre is megfelelő lenne. Ja hogy a nőknek erre nincs igényük... Na húzás szexelni!

2015. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hm, akkor lenne jogos a panaszkodas, ha a 100 ember kozul, aki normalisan irt, arra valaszolnal is. :) Erted...de igy? A normalis ferfiaknak sokkal nehezebb. Normalis alatt nem kigyurt, helyes, jo allasu, zsiros fizetesu, hatalmas farku embert ertek.
2015. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!