Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szempontok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontok alapján értékelik a férfiakat a nők?

Figyelt kérdés
Mik a fő tényezők, amelyek szerint rangsorolnak, hogy ki számít jó pasinak és ki nem?

2015. szept. 30. 20:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem voltak kisebb önbizalommal kapcsolatos gondjaim a nyáron, de elvittem a legutóbbi csajt akivel voltam mindenhova és mégis vége lett, még örült is, hogy konszenzusra jutottunk, hogy nem illünk össze. Kicsit még oda is szúrt így utolsó beszélgetésünkön, hogy lehet elkapja tőlem ezt az egyedüllétet, mert mondtam neki, hogy sokáig voltam egyedül és csak futókapcsolatok jutottak. Hát köszönöm, nem tudom mivel érdemeltem ezt ki és azóta érdekel mégis mi alapján értékelik a férfiakat a nők.
2015. szept. 30. 20:24
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Én nem rangsoroltam, amíg társat kerestem, egyszerűen döntöttem, hogy tetszik-e valaki vagy nem.


Nekem az, hogy "jó pasi"-e külső ÉS belső alapján dől el.

Külsőre az tetszik a legjobban, aki magas, vékony alkatú, semmiképp sem kigyúrt, nem divatozik szélsőségesen (tehát nincsen milliméter pontosan belőtt haja, sem tapadós nadrág, tökig kivágott póló...stb.) , de azért nem is tiszta tróger, és karakteres arca van. Belsőre pedig az tetszik, aki kicsit különc, intelligens, gondolkodó, vevő a hülyéskedésre, jó humorú (vagyis inkább úgy mondom, hogy az enyémmel kompatibilis a humora), érzelmes, hűséges típus, valamint nagy előny, ha nyugisabb, otthon ülősebb, intovertáltabb típus, és végül még annyi, hogy ne legyen hímsoviniszta, sem pedig régimódi, kezeljen egyenrangú félnek, ne nézzen le. Komoly kapcsolatban gondolkozzon, vegyen egyszer el feleségül. :)


Azt azért megemlítem, hogy hiába írtam ezt le, ez csak rólam szól, nem minden nőnél ezek a szempontok. Valakinek az izmos, valakinek a mackós alkat tetszik, valakinél a pénz számít, valaki viszolyog az introvertált férfiaktól, valaki nem akar otthon ülni, elvárja, hogy folyton aktívak legyenek, programokat csináljanak, valaki azt várja, hogy irányító, domináns természetű legyen a férfi, és még sorolhatnám. :) Az adott nő személyiségétől és ízlésétől függ, hogy milyen pasira, és milyen kapcsolatra vágyik.

2015. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Furcsa, hogy dicaprió sosem sír azért mert nincs bője? A legfullosabb topmodelleket dugta végig élete során. PEdig alacsony jóképű és kibebszott gazdag!
2015. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Átlagos külsővel, és némi pénzzel is szexhez tud jutni egy férfi...ha elmegy egy örömlányhoz :)
2015. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
#13: Én sem hallottam még Kedves Ferencet sírdogálni, végigdugta a magyar celebeket. :D Pofátlanul gazdag, ráadásul ocsmány malacfeje van.
2015. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
A nőgyűlölőket sem kedvelik annyira. A kategória nagy része már ki is esett. :D
2015. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%
Én odáig vagyok a nőkért, szerintem nagyon kedvesek...a jóképűekkel és/vagy gazdagokkal :)
2015. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!