Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak bejövök neki, de semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bejövök neki, de semmi mást nem akar? Gondolok itt beszélgetésre esetleg. Mennyi az esély arra esetemben, hogy esze ágában sincs csevegni velem? 24l

Figyelt kérdés

Tavasszal feltűnt, hogy nézeget egy srác. Minden reggel munkába menet hangosan odaköszönt nekem. Volt, hogy észrevettem rajtam felejti a pillantását is, illetve azt, hogy óvatosan, finoman rajtam tartja a szemét. Sosem szalasztotta el a köszönést.


Akkor kezdtem a környéken dolgozni és egy napon feltűnt a dolog, illetve az is, hogy nagyon aranyos és rendes srácnak tűnik.


Pár napja mentem hazafelé (ugye már ősszel) és összefutottam vele. Olyan kis meglepett arcot vágott és köszönt is. Azóta kiderült, hogy egy időben végzünk, pont ezért találkozunk össze.


Hazaértem és láttam "belájkolta" a profil képemet. Bár máskor is szokta.


A minap próbáltam hosszabban nézni őt. Észrevett, köszönt, de utána elfordította a fejét...vagy lesütötte, nem is tudom...


Mikor hazaértem, láttam, hogy "belájkolta" egy másik képemet.


Komolyan, mint két tizenéves...! Szerintem hagyom, tuti csak egy vagyok a sok közül, akit lecsekkol...:/


Jó, nem is ismerjük egymást, de na...

Én 24 vagyok, ő 21.


Szóval ez az az eset, mikor a srác nem akar semmit, csak esetleg szépnek/szimpinek gondol, talán bejövök neki és slussz-passz?


Lehet sok csajjal ilyen, én meg túlgondolom...


2015. szept. 30. 20:53
 1/3 RRR ***** válasza:

picit biztasd,bátorítsd

lehet,hogy álmodni se meri,hogy bejön neked

2015. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Más lányok képeit is lájkolja. 2 lány képei közül sokat "tetszikelt", szóval...:S

Hogyan biztathatnám? Lehet hülyének nézne. Hisz nem én vagyok az egyetlen, aki bejön neki...

2015. szept. 30. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tud lepni akkor egy toketlen alak, ha nyuszi akkor is annyira nem lehet bena h fb on legalabb nem ir rad. Nyuszi vagy Mcfly
2015. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!