Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép és értelmes nöként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép és értelmes nöként miért nem találom az igazit?

Figyelt kérdés

Szép vagyok, értelmes is, sok mindenröl el lehet velem beszèlgetni, a természetem sem katasztrófa, kisugárzásom is van, mégsem talàlom az igazit. Nem vàrok el többet, mint amennyit én nyújtani tudok, észben, külsöre legyünk egy szinten, plussz el tudja magát tartani.

Ennek ellenére csak olyan fèrfiak közelednek, akik eléggé egyszerüek, nem tudok miröl beszélni, és külsöre sem igazán az én világom.


Mi lehet az oka, hogy nem jön össze?


2015. okt. 1. 19:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%

Várod a sült galambot?


24/F

2015. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nö vagyok, nem szólíthatok le egy idegent az utcán
2015. okt. 1. 19:29
 3/32 anonim ***** válasza:
57%

Áh, szóval te is egyenlőbb vagy, mint az egyenlők. Pontosan azt szólítasz le az utcán, akit szeretnél. Hiába vagy nőből, ha csak várod, hogy legyen valami, ne csodálkozz, ha nem az történik, amit te szeretnél. Az élet nem tündérmese, nem fog bekopogtatni a szőke herceg csak azért, mert azt keresed.


#1

2015. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
38%
Nem csak úgy lehet ismerkedni. Egyébként nem vagy kicsit beképzelt? Lehet ez érződik rajtad...
2015. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudok hasznosat irni, csak hogy en is hasonlo helyzetben vagyok.

En is ertelmesnek tartom magam es a kulsommel sincs gond.

En meg ferfiakat is talalok, akikkel el tudok beszelgetni sok mindenrol.


De egyszeruen nincs meg a vonzalom, anelkul meg nem megy. Es nem adoniszt akarok, de valami fogjon meg benne. Nem csak kulsore, hanem eletfelfogasban. Annyira eletuntak az emberek (nem csak a ferfiak), hogy mar szinte en erzem magam furanak, hogy celjaim vannak, optimista vagyok stb.


Szerintem ne add fel, en se teszem. :)

2015. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem, csak reális ènképpel rendelkezem
2015. okt. 1. 19:33
 7/32 anonim ***** válasza:
29%

"és külsöre sem igazán az én világom"


Ez mit jelent pontosan?


Amúgy ha te nem szólítasz le férfiakat, akkor miért várod el, hogy ők leszólítsanak téged? Szánalmas, mikor valaki olyat vár el másoktól, amit ő nem teljesít.

2015. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mert hódítani a férfiaknak kell, a nö pedig választ.
2015. okt. 1. 19:38
 9/32 anonim ***** válasza:
61%

"Mert hódítani a férfiaknak kell, a nö pedig választ."


Ezért ez k_rvára nem így van. Lehet itt a baj.

2015. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Akkor hogy van, ha nem így?
2015. okt. 1. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!