Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mit jelent. Bejöttem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent. Bejöttem neki vagy nem kép alapján?

Figyelt kérdés
Interneten kép nélkül megismertem egy nőt és eljutottunk a képcseréhez. Küldtem neki képet ő erre csak annyit mondott hogy "köszi :)" semmi olyat hogy helyes vagy vagy ronda stb. bejössz vagy nem. Az igaz hogy tovább beszélgetünk azért, de azért nem tudom hogy most mi van....
2015. okt. 1. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

kérj személyes találkozót ne csak a lehetőségét konkrét időpontot egyeztess...

Ilyenkor kibújik a szög a zsákból...

2015. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
A nők ilyenek. Rejtélyesek, mint a világegyetem.
2015. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát őszintén szólva, ha nekem bejönne az adott pasi, írnék valami kedveset vissza, minimum annyit hogy "jó kép :)". A köszi az olyan udvarias, olyan "nem mondok semmit" jellegű válasz.
2015. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-ű. Igen ezt én is tudom, pont ezért kérdeztem meg. :)
2015. okt. 1. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, társkeresőztem 3 hónapig, úgy hogy kérdezhetsz ha van még kérdésed :) Sőt lehet még fogok is, mert akivel összejöttem azzal úgy néz ki hogy nem illünk össze :S :/

3. voltam

2015. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
én akor mondanám ha nem akarom megmondani sz igazat,de hazudni sem sakarok es igy csak azt mondanám hogy köszi.pl ha nem tetszik nyilván nem mindanám azt hogy bejösz vagy igazat meg azért nem ha nem tetszene,mert nem szeretnem megbantani :)
2015. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És akkor ne is próbálkozzak tovább, mert nem sok esélye van a dolognak?
2015. okt. 1. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem biztos! SŐT!

Én is ezt szoktam mondani, nem akarom az elején kiteregetni a lapokat hogy uhh de tetszel nekem, mert elbízza magát. Ha beszélget tovább, akkor szinte biztos hogy bejössz neki. És lehet hogy a külső nem számít neki annyira tényleg és csak kíváncsi volt rá, így teljesen közömbös a kinézeted neki.

2015. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Mind ketten 30 évesek
2015. okt. 1. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!