Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy utoljára...

Miért van az, hogy utoljára kb.7-8 éve találkoztam olyan lánnyal, akinek bejöttem külsőre és ténylegesen, nem pedig csupán kép alapján tartott helyesnek?

Figyelt kérdés
Mert olyan van, hogy kép alapján lányok helyesnek tartanak, de az nem a valóság, a valóságban mintha észre sem vennének a lányok, utoljára sok-sok éve, hogy egy lány odahívott magukhoz és megtudtam, hogy tetszik az egyik lánynak. Azóta semmi biztos jelet nem kapok, hogy vonzónak látna egy lány is, mintha egy senki lennék. Ez olyan rossz érzés, semmi önbizalmam, már úgy érzem túl ronda vagyok és nem tetszem én egy lánynak sem. Az is fura, hogy amikor próbálkoztam, akkor is volt lány, aki kimondta, hogy ronda vagyok, elég durvák tudnak lenni a lányok. Sok-sok éve mintha kedvesebbek lettek volna vagy nem is tudom...
2014. ápr. 7. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert nem keresel, vagy csak csöndben.
2014. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!