Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valaha is kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha is kapcsolata egy kedves, csinos nőnek, akinek van egy agyonkényeztetett kamaszfia?

Figyelt kérdés

Sokszor próbáltunk összejönni egymással, de a fia mindig keresztbe tesz nekünk valamivel, próbálok a gyereke kedvében is járni, hogy veszek neki ezt azt, meg megbeszélni a problémáit, de közben hatalmas düh tombol bennem, mert nem ezt kellene tenni a gyerekével, továbbra is elkényeztetni.

A "párom" meg olyan alaptermészetű, hogy nem nagyon tud hatni az emberekre, kis kedves, törékeny, halkszavú.

A gyereke meg nagyon kihasználja ezt, saját külön szobája van az albérletükben, hatalmas kuplerájjal, az anyja meg egy kis szobában kuporog.

Én meg már csak lassan arra vagyok jó, hogy szponzoráljam a megélhetésüket, a gyerek meg olyan képet vág, ha meglát, hogy lassan nekemjönne. Teszi ezt úgy, hogy eddig vettem neki rengeteg elektronikai eszközt, elvittem őket ideoda, stb.

Valószínű visszahallott valamit, amit mondtam róla az anyukájának, de már nem tudtam magamban tartani.

Nagyon sajnálom a barátnőmet, de így úgy érzem, a gyereke miatt megy tönkre két ember élete is szép lassan.



2015. okt. 2. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
dozerold a kukába őket és lépj tovább. ennyi.
2015. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nőnek kell döntenie. Vagy megembereli magát és lesz magánélete, vagy kupog tovább a szobájában, és sír hogy ilyen az élet. Nyíltan megmondanám neki a véleményem és megvárnám, hogy hajlandó-e változtatni a dolgokon, vagy marad továbbra is egy tini fiú mártír csicskája.
2015. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kalap, kabát.
2015. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menekulj.
2015. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minek vettél a gyereknek dolgokat ha nem értékeli?


Őszinte lennék mindkettővel egyszerre egyidőben aztán ha nem változik semmi szevasztok.

2015. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem is akarsz tőle semmit, legalább említsd meg neki, mint külső szemlélő, hogy nagyon nagy gáz van a gyerekével, mert így mindkettejükből egy kupac szar lesz: a nőből lelkileg, a srácból meg a szó minden értelmében.

Tipikus egyke gyerek mentalitású, tudja, hogy ő anyuci szeme fénye, akit a mama a testével védene a golyózáporban, de ahelyett, hogy értékelné, inkább visszaél vele. Eric Cartman a tökéletes példa erre, javaslom ezt említsd meg a srácnak is, valószínűleg le fog esni neki a párhuzam, egy manipulatív kis szargalacsin az ilyen, aki riválist lát benned, retteg attól, hogy nem ő kapja az anyja teljes figyelmét, így igyekszik elvenni a kedved attól, hogy velük maradj, hogy továbbra is ki tudja sajátítani az anyját. A dühét a félelem szüli, a félelmét meg az másodrendűség, ugyanis ő azt hiszi, hogy ki akarod őt túrni.

Az anya és a fiú is mentálhigiénés szakember segítségére szorul, hacsak nem ez a szakterületed, nem javaslom, hogy kezd velük.

2015. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, utolsónak különösen.

Megnéztem ki az az Eric Cartman.

:)

Nézi is a South Parkot, valószínű tudja, kiről lesz szó.

Felrakom facebookra célzásként. :)

2015. okt. 3. 05:35
 8/9 A kérdező kommentje:
...nem jó, ez egy teljesen jófej figura, a hölgyismerős gyereke nagyon nem ilyen.
2015. okt. 3. 05:57
 9/9 anonim ***** válasza:

"...nem jó, ez egy teljesen jófej figura, a hölgyismerős gyereke nagyon nem ilyen."


Cartmen NEM jó fej. :) Ha a nőd gyereke még rosszabb, akkor tényleg nincs más út, mint hogy menekülj!

2015. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!