Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért változik meg a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg a lányok véleménye azonnal a társkeresőkön, mikor kiderül Kanadában dolgozom?

Figyelt kérdés

Átlagos képek vannak kinn, semmire nem lehet következtetni.

ha nem dolgozom ott akkor itthon vagyok, de a társkeresőn úgy van feltűntetve hogy itthon keresek partnert.

Addig a pontig míg ezt el nem mondom, kicsit erőltetve szokott menni a beszélgetés, de onnantól hogy kiderül megváltozik majdnem mind.

Volt aki közölte is, hogy menne ki dolgozni ha tudna, vagy segíteni tudnék-e?



2015. okt. 2. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénz, jobb életszínvonal, normálisabb emberek...Logikus, ha sokaknak imponál, nekem is imponálna.
2015. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik ok lehet az, hogy azért, mert a pasik egyáltalán nem hisznek a távkapcsolatokban, így a nők sem annak ellenére, hogy sok esélyt adtak már ilyesminek.
2015. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Money money money.
2015. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert sokan csak mastol varjak a segitseget. Eleve Kanadaban nem csak ugy letelepedik az ember, mint mondjuk egy unios orszagban. De ugye rogton felcsillan az emberek szeme, hogy Kanada stb...


En Angliaban elek, de ha kiderul, akkor kb. mindenki eltunik. Lehet azert, mert no vagyok. :D

2015. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!