Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, most komolyan csodálkozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, most komolyan csodálkoztok, hogy ezek után nem válaszolnak a lányok a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Eddig szinte akárhányszor elküldtem egy elutasító levelet (hozzáteszem, normálisan megfogalmazva), mindig érkeztek a válaszok, hogy "Dehát miért?", "Legalább próbáljuk meg!", és társaik. Miért nem lehet elfogadni, hogy a nem az nem? Tényleg úgy gondolja valaki, hogy egy elutasító válasz után még kialakulhat valami, vagy meggondolja magát a lány?

2015. szept. 19. 22:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Komolyan gondolják, hogy "biztos, csak kéreted magad". Egyedül a bunkózásból értenek, bár van, amelyik abból se.
2015. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Én még elutasító választ se kaptam, úgyhogy nem tudok nyilatkozni.
2015. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Csak annyit tudok mondani, hogy ba szódjon meg az összes nő, amelyik válaszra sem méltat!
2015. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem csak jobb híján beléd kapaszkodnak, mert a sok válasz nélküliség után végre valaki reagál rájuk. Ez már több a semminél. Kétségbeesésükben bíznak benne, hátha meg tudnak győzni.

Egyébként, aki nagyon érvel amellett, hogy "miért nem írnak vissza?!" azt pont emiatt nem értem, nekem rosszabbul esne tíz "bocs nem, nem tetszel", mint ha tízszer nem reagálnak semmit.

2015. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem még sosem küldött egy lány sem elutasító levelet, ha le akarnak pattintani, akkor csak simán nem válaszolnak.


Aki visszaírt, az vagy érdeklődő ,vagy (legrosszabb esetben is) tárgyilagos volt.

2015. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Te tényleg rendes lány lehetsz,hogy mindenkinek elutasító levelet írsz,ez egyáltalán nem jellemző..
2015. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
"Az az igazi férfi, akinek ha nemet mondanak, küzd tovább, nem pedig mást keres!" Ezt az idézete egy nő ismerősöm osztotta meg facebookon. Akkor most,hogy van ez? Küzdjön egy férfi a nőért, vagy adja fel az első "nem" után? Érdekesek a nők,egyszer azt mondják,hogy ne adjuk fel,egyszer, meg az a baj,hogy nem értünk a "nem"-ből. Hibernáljatok le addig,amíg eldöntitek,hogy mit is akartok.
2015. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%
Az elutasítás egy személyes sértés, akármilyen stílusban is van megfogalmazva.
2015. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
# 7/8 Időpont ma 23:20 - Az a nőismerősöd még soha nem találkozott olyan pasival, aki már zaklatásig ment, ő is másképp gondolná, ha már lett volna ilyenben tapasztalata. Nálam a nem az nem és kész.
2015. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
# 8/9 Időpont ma 23:22 - Miért lenne sértés? Engem is utasítottak már el, de nem éreztem sértésnek. Nem egymást keressük, ennyi.
2015. szept. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!