Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem túl vonzó nőknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem túl vonzó nőknek hogy lesz párjuk?

Figyelt kérdés
Most olyanoktól kérnék tanácsot, akiknek olyan gondjaik vannak, hogy nem találnak párt. Nőktől elsősorban. Én edzek, meg odafigyelek a külsőmre, de ez valamiért kevés, úgy vettem észre.Belsőre sincs velem különösebb gond. Kedves, érdeklődő, nyílt természet vagyok. Többynire, nyilván hangulatfüggő. A kevésbé szép nők, mivel fogták meg a párjukat?

2015. okt. 3. 00:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kösz, igazán hasznos volt a válaszod....
2015. okt. 3. 00:08
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Gazdagok a szüleik vagy ők maguk és tulajdonképpen megvásárolják a sportos helyes fiúkat.
2015. okt. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

Hasonlót kell keresni:

[link]

2015. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
A válaszom igenis hasznos volt, az már a te bajod, hogy nem tudod elfogadni.
2015. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%

Őszintén?

Semmivel. Az előnytelen külsejű nőknek nagyon esetleges, hogy milyen minőségű párkapcsolathoz jutnak.

Alapvetően összefeküdni nekik sem nehéz bárkivel, de ők alapból a so called férfi-friend-zone-ba kerülnek, vagyis dugópajtivá avanzsálnak(a jobbik esetben)

Az esetek többségében az ilyen nők sok csalódás után egy alacsonyabbra sorolt férfi mellett horgonyoznak le, de hűségre nem nagyon számíthatnak tőlük sem.

Másik megoldás, hogy teherbe esnek "véletlenül", ám ennek szinte 100%-ban válás a vége.


Javaslom, hogy edzés mellett figyelj oda a ruházkodásra, sminkre és a frizurádra is, mert sokkal többet segít, mint gondolnád.

2015. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
6-os! Az ki van zárva. Ilyen, ritka esetben van... Azért látom magam körül az embereket, átlagos nőknek is szokott lenni párjuk...
2015. okt. 3. 00:29
 7/20 anonim ***** válasza:

Linkelhetnél egy képet, hogy mennyire vagy "nem vonzó". Pl. ilyesmi?

[link]

2015. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem idővel mindenki megtalálja a párját.

Nem vagyok az a klasszikus szépség, viszont elég karakteres vonásaim vannak. Ráadásul nagyon magas vagyok. Ez valaki szerint szép, valaki nem találja annak. Ha az ember megtalálja azt az attitűdöt, öltözködést és életmódot, ami a leginkább illik hozzá és amivel leginkább ki tudja fejezni, akkor fel fogja kelteni a megfelelő emberek figyelmét. :)

Másik esetben, vannak olyanok, akik idővel feladják, és lejjebb engedik az igényeiket.. És akkor azt hiszem, jöhet bármi. Hála istennek attól még messze vagyok. :) 22/N

2015. okt. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy a nem túl vonzó férfiaknak.


Például sportolnak, hogy jó alakjuk legyen, humorosak, lehet velük beszélgetni, van normális életvitelük, egzisztenciájuk.



Én sem vagyok jóképű férfi, de amit tudok, azt megteszem, legyen szó a külső vagy belső tulajdonságaimról, sportolok, nyitott vagyok a világra, lehet velem beszélgetni, ez az út mindenki előtt nyitva áll, ha már a genetikán nem tudunk változtatni :)

2015. okt. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Ha leadnak az igényükből és eljárnak társaságba.
2015. okt. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!