Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fogják fel a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogják fel a srácok, hogy ha számukra itt kezdődik az átlagos, sokat lesznek egyedül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem azt mondom, hogy a fent linkelt példalányok mindenkinek legyenek szépek, hanem hogy aki innen méri az átlagos alját, az sokat lesz egyedül.


Miért vágyik mindenki szupermodellekre?


2015. okt. 7. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha nekem valaki átlagos én nem azt mondom egyben, hogy nincs esélye nálam...


pl volt olyan lány akit külsőre átlagosnak tartottam, abból is inkább az átlag alja szintje volt, de mégis nagyon rendes kedves lány volt, ami nálam előny...


ismerősi köreimben nem nagyon ismerek olyat akinek 10/10-es csaj kellene...átlagos barátnőkkel is teljesen jól megvannak...

persze van olyan nő akinek meglátom a képét és azt mondom, hogy de rohadt jól néz ki, de azt nem azt jelenti, hogy összejönnék vele, vagy akarnék tőle bármit is...csak jól néz ki...


22F

2015. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Egyik se átlagos, mind a kettő gyönyörű lány.

De amúgy azt te is tudod, hogy ez fordítva is igaz, ugye?

Csajoknak is elég magas az "átlagos" elvárásuk, és aki például kezdeményez, és tényleg átlagos, az megy a ronda rangsorba és esélyt biztos nem adnak neki. Nem sírok, meg sajnáltatom magam, de ez tény. Ezzel nincs is baj, de nem kell csak a férfiakra vagy csak a nőkre rávetíteni ezt a jelenséget.

2015. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Ezek majdnem "Top tier"-ek, 9eseknek mondanám, ilyen sose kéne csajnak. még a 8as se általánosítás ugyan de az ilyen csajok 90%-ának baromi idegesítő a személyisége hosszútávon nem lehet elviselni őket plusz nem bíznék a hűségében se. 7 az ideális, vagy egy 6 is frankó ha van benne valami nagyon jó egy popó, egy comb, egy cici, egy tekintet.... valami. de ezek csak a külsőségek. aki egy kicsit is normális az csak külső alapján nem kezd komoly kapcsolatot max csak úgy elvannak egymás mellett.... lehet érzelgős de egy felnőtt embernek a "jó szex" mellett a "lelki társ" dolognak is meg kell lenni hogy azt mondhassa komoly kapcsolat és szeretet/szerelem. mindkettőnek meg kell lenni különben s z a r t s e ér az egész.
2015. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért maradnának egyedül? A jópasik sikeresek az ilyen nőknél. Aki meg nem szépfiú, azzal meg mióta foglalkozol?
2015. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

@Kérdező


Nevetnem kell a kérdéseden, bocs. :-)


Ha már említetted a szupermodelleket: Én több modell csajt ismertem régen, azok közül az egyikkel hónapokig kavargattam. Akkor most én valami csodát hajtottam végre, mert felkeltettem egy modell lány érdeklődését? Úgy látszik, hogy a te szemedben igen. :-) Na ne vicceljünk már! Egy tekintélyes pasi nem kifejezetten a modellekre van beindulva, (kivéve akkor, ha hencegni akar, hogy modell csajt kefél), hanem a szép nőkre. A szép nőket minden pasi szereti, miért baj az, ha valaki olyat akar magának? Persze nyilván a jó nők nem állnak le akárkivel, tehát hogy azokkal kavargatni lehessen olyan stílus is kell hozzá, de azt meg ki lehet alakítani.


Még szép, hogy azokra a nőkre hajtok, akik bejönnek. És érdekes módon, sosem vagyok egyedül, (most sem).

2015. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a szint nem az átlag. Ettől már a szupermodell sem jobb. Soha nem fog ettől rosszabb kelleni. Akihez nem vonzódok arra nem fogok ráfanyalodni. Ha egynek sem kellek akkor meg így jártam. Úgyhogy ez a kérdés miatt nem fogok a gönye, csúnya, dagi... nők után koslatni csak azért, hogy legyen egy. Meg gondolom a lány sem örülne, ha csak azért vagyok vele, hogy dugjam és közben meg nem is tetszik.
2015. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy kérdés, amiben egy csaj linkelt kb 5 képet nőkről. Szerintem mind nagyon szép volt, ahogy a többi nő szerint is. A férfiaktól (nem biztos, hogy helyénvaló így nevezni azokat a hozzászólókat) azt írták, hogy egyáltalán nem szépek, jó indulattal is csak átlagosnak mondhatók.


Hát..innen már nincs több kérdésem.


Persze továbbra is állítom, hogy amik itt elhangzanak, azokat egyáltalán nem szabad alapnak tekinteni, egyáltalán nem ilyen a világ, a nők, a férfiak, mint aminek innen látszik..

2015. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Általánosítasz. Ez olyan, mint az hogy minden nő pénzes pasit akar. Bár mondjuk ez valóban igaz.....;)
2015. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy honnan szeded, hogy a férfiaknak itt kezdődik az átlagos, pl.nekem ezek már elérhetetlennek számítanak. Eleve ez a kategorizálás is egy baromság, mert amig nekem ez a két csaj elérhetetlen, addig mások lehet, hogy már unják őket, még jobbra vágynak, vagy a két háztömbbel arréb lakó nő nekem álmaim nője, másnak egy bányarém szintjén van. Vagy fordítva, akiért más oda van, nekem nem kellene semmi pénzért.
2015. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én értem mit akarsz mondani, egyes válaszolók csak nem akarják valószínűleg...

Nem egy olyan kérdés volt, ahol arra kérték a férfiakat, hogy linkeljenek szerintük átlagos lányokat, és szinte csak kimondottan szép lányokról mutattak képeket.

2015. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!