Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik tapasztaltak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik tapasztaltak és sikeresek vagytok a csajozásban! Nem gondoltatok arra, hogy kiadjatok egy könyvet?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, most, hogy közeledek a 30. életévemhez, átgondoltam az elmúlt éveket, amiben megszámlálhatatlan randim volt. A kezdetekben voltak botladozásaim, de nagy sikereim is, azt gondolom, felhalmoztam valamennyi tapasztalatot, ami talán másoknak is segíthet. Gondoltam már arra, hogy írok egy kis könyvet, és kiadom, ha találnék rá kiadót. Nem hiszem, hogy annyira meggazdagodnék belőle, de legalább az emlékeimnek örökre nyoma maradna, és talán eligazítana egy pár embert is bizonyos kérdésekben.


Ti gondolkodtatok már ilyesmin, esetleg próbálkoztatok könyvírással? Vagy csak saját magatok őrzitek az emlékeiteket?


2015. okt. 7. 18:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha rossz kategóriába írtam a kérdést...
2015. okt. 7. 18:40
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Van már kismillió könyv a témában.
2015. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
senkit nem érdekel, hogy hány 7/10-es nőt dugtál meg életedben
2015. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ötlet amúgy nem rossz,csak ne olyat adj ki Te is,mint amilyenek manapság a piacon vannak...

Mert azok csak azoknak az embereknek használnak,akik tudnak mindig bunkó,tahók lenni a nőkkel,de nekik amúgy is van 100 nőjük is,szóval nem sokat érnek...

Elkezdtem anno olvasni egyet,a második oldalnál olyat olvastam már,amit soha életemben nem tennék meg egy nővel,mert tahó nem leszek csak azért...

24/F

2015. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Az valóban igaz, hogy sok ilyen könyv van már a témában, bár én úgy vettem észre, hogy ezeket kivétel nélkül mind PUA mesterek írták, és ezek nem kifejezetten "falshback" jellegű könyvek. Országunkban magyar szerzőtől is van egy pár könyv, de az a baj velük, hogy nem egyediek, mert mindegyik Mystery és Neil Strauss könyvére alapul. Néha szó szerinti gondolatokat is átvesznek belőle.


Én szakítanék ezzel, és nem a PUA vonalon mozognék, hiszen mikor én kezdtem, nem használtam ezt a módszert. Kissé regényes jellegűre gondoltam volna a könyvet, poénos történeteket is beemelni. Azt elhiszem, hogy nem mindenkit érdekelne, de túlzásnak tartom, hogy senkit sem. Aki nagyon benne van a csajozásban, az fogékony az ilyen könyvekre.

2015. okt. 7. 19:24
 6/9 A kérdező kommentje:

@19:15


Köszönöm az ötletet!

2015. okt. 7. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha lenne ilyen könyv, az két mondatból állna:

1. Nézz ki jól!

2. Legyél gazdag!

2015. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is tudok írni egy ilyen könyvet, akár ide is, válaszként:

Legyél helyes!

Legyél menő/vicces/jófej!

Legyen sok lóvéd!

És már meg is van írva a könyv.

2015. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A kérdésem nem a trollokhoz szólt, hanem a normális emberekhez, de azok közül is azokhoz, akiknek hasonló tapasztalataik vannak a lányokkal, mint nekem.


Ezeket a pancser pasi érveket máshol terjesszétek, köszi.

2015. okt. 7. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!