Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti már bele gondoltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti már bele gondoltatok abba, hogy miért nincs egy normális pasi?

Figyelt kérdés

Én, jelentem, normális pasi vagyok/voltam. Mit kaptam cserébe? Sok-sok átverést. Nem vettek férfi számba. Stb.


Pár éve volt egy rövidke szexkapcsolatom egy nővel, és annyira egymásra találtunk a szexben, hogy tartjuk a kapcsolatot és időnként lefekszünk egymással.


Mikor éppen ismerkedek lányokkal, akkor is tartom a kapcsolatot az említett hölggyel... és nincs lelkiismeret furdalásom.


Lényegében a nők érték el azt, hogy én is egy önző, saját érdekeit néző g*ci legyek.


Hiszen komoly kapcsolatot nem lehetett velük kialakítani. (a kivételek már komoly kapcsolatban éltek)



Tehát, hölgyeim, gondoljatok bele máskor, hogy miért is nem akarnak az élelmesebb pasik már komoly kapcsolatot tőletek, és miért csak egy-két éjszakákra kelletek nekik.


2015. júl. 12. 17:32
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
29%

2Lényegében a nők érték el azt, hogy én is egy önző, saját érdekeit néző g*ci legyek."


Pontosan ettől leszel vonzó a szemükben. A nyugodt, halvérű, csendes, megbízható, értelmes, szolid srácok mennyire kelendőek? Körülbelül semennyire sem. Ne legyen lelkiismeret-furdalásod, ha egyszerre több vasat tartasz a tűzben. A hátad mögött ők is pontosan ugyanezt csinálják.

2015. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
24%
én is ilyen vagyok de átalakulóban bunkóvá! a kedvességel szereztem 20 nő barátot 1 év alatt ! kösz nem! hétfőtöl bolykottálom a nőket nem vásárolok nőknél ha tehetem nem köszönök egynek se levegőnek fogom venni őket bunkó patkány leszek az a menő nem a normális ember
2015. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
34%

:DDDDDDd mennyire szánalmas vagy ember, hogy még az sem tűnik fel, hogy nem más hibája az, hogy nem kellettél kapcsolatra, hanem a tiéd :DDD Atyaég.


Majd gondolod érdekel valakit a nyomorod, hogy nem kellettél senkinek, most meg "hűűűűűdeszemét" vagy (állítólag, közben meg itt pitizel egy kis figyelemért)?? :D Lol, ez a napi szánalom csúcskategória.

2015. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
24%
nincs azzal baj,a férfiak kalandosak,egyszer megjavul mindenki vagy nem,de addig azt tehet amit akar.
2015. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
61%

"A nyugodt, halvérű, csendes, megbízható, értelmes, szolid srácok mennyire kelendőek? Körülbelül semennyire sem." - Hm, a halvérű, csendes pasik valóban nem, de a tahók sem... Nem kell átesni a ló túloldalára.


Kérdező, csak mert te felszínes lányoknál próbálkoztál, még nem jelenti azt, hogy nem lenne olyan, aki megbecsül. De gondolom, neked se jó bármelyik nő, nem igaz?


Volt egy évfolyamtársam főiskolán, elmesélte, hogy az első barátnője úgy hagyta ott, hogy ő vett kettőjüknek mozijegyet, hogy elmenjenek, a csaj megköszönte a jegyeket, és lelépett az új pasijával. Ezt a srác nem tudta feldolgozni, és utána egy nője mellett se tudott megmaradni pár hónapnál tovább, egy kivételt tudok, akit el is jegyzett, de aztán őt is otthagyta, és legutóbb már a sokadik nővel láttam, 31 éves. Lehet, hogy soha nem fog megállapodni, de egy csitri miatt rengeteg olyan nővel bánt már rosszul, akik nem ezt érdemelték, volt, aki nagyon szerette, megbecsülte, és tojt rá. Ne kövesd el ugyanezt a hibát!

2015. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
22%
3 huzzál már a konyhába mami.
2015. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
35%
#5: Na látod, amelyik srác nem hisztizik, nem pattog, mint egy felfújt béka, nem kavarja a szart, nincs égbeszökően magas adrenalinszintet nyújtó hobbija, hanem éli a nyugodt kis életét, az máris unalmas. Nem fogom egyik rinya kedvéért sem elkezdeni az űrutazást, a kaszkadőrmunkát, vagy akármelyik extrém sportot.
2015. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
24%

"Kérdező, csak mert te felszínes lányoknál próbálkoztál, még nem jelenti azt, hogy nem lenne olyan, aki megbecsül."


Igen ezt szeretem, amikor tudható, hogy az adott srác minimum 50 csajnál beprobálkozik, de az kvaélet, hogy csak az az 50 felszines. (az itteni gyks csajok szerint) de az 51. pont nem lenne az...biztos igy van, csak gyözed kötélidegekkel kivárni, 50 éves korodban tuti megtalálod azt a nem feszines, 4 gyerekes anyát, aki már a kutyának sem kell (valojában te sem neki, de "legyen valakim, meg a gyerekek mellett) de csak várjál,.

Ja meg biztos veled van a baj. Ez a másik női vélemény.

2015. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
34%
# 8/8 Időpont ma 17:52 - Hát, ha mind így pofára ejt, akkor igen, mind felszínes, pech... Talán más körökben kellene mozogni...
2015. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
12%

"Lehet, hogy soha nem fog megállapodni, de egy csitri miatt rengeteg olyan nővel bánt már rosszul, akik nem ezt érdemelték, volt, aki nagyon szerette, megbecsülte, és tojt rá. Ne kövesd el ugyanezt a hibát!"


Megsúgom, ha az a srác, ugyanaz az ajándékmozigyeket osztogati figura maradt volna, az életben nem lett volna egy csaja sem.

2015. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!