Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha Nina Dobrev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha Nina Dobrev életem szerelme? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

Kb olyan 7-8 éve láttam először, és azóta úgy vagyok vele, hogy csak ő kell. :/



2015. okt. 8. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Imádkozhatsz, hogy Magyarországon (ha itt élsz) fuss össze egy hasonmásával, akivel összejöhetsz. :D Nekem ők a kedvenceim:


[link]

[link]

2015. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem hasonmása sincs olyan szép. :D
2015. okt. 8. 23:28
 3/9 anonim ***** válasza:
élném de dúrván kérdezö
2015. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

A plátói szerelem az ideális!

Nincsenek konfliktusok, nincs anyós, sőt a nőnek családja sincs, akik utálnának téged. Mindig csinos, mindig szexi, soha nem fi... szellent, nem büdös utána a mosdó, nem horkol, nem izzad, nem veszekszik, még csak nem is vitázik veled...

Olvashatsz, tévézhetsz, üvöltheted a zenéz, amit szeretsz, nem szól, hogy lassíts az autóval, tulajdonképp olyan autót veszel, amit szeretnél, a színét sem ő válassza, hogy menjen a ruhájához... Akkor mész el a haverokkal, amikor akarsz, annyit iszol, ami beléd fér...

És még mindig jól néz ki. Ha öregszik, egyszerűen nem veszel tudomást csak a régi fotókon nézegeted... örökké fiatal, örökké szexi marad :-D


Hogy nincs szex vele? Ne izgulj, néhány év házasság után másoknál sincs! Ám ott öregszik a nő, izzad, fingik, horkol, veszekszik, netán a gyerekek is izzadnak, finganak, horkolnak, veszekednek...

Nálad viszont, még mindig szép, szexi a nő! :-)


Tudod mit? Irigyellek! :-D

2015. okt. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Rajtad besírtam. :D Nagy forma lehetsz esküszöm. :DDDDDDDDDDDD
2015. okt. 9. 00:29
 6/9 anonim ***** válasza:
XD
2015. okt. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolso voltam a #4-esnek ...

Nagyon nagy ! :)

2015. okt. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj, előbb utóbb majd csak felnősz...


Egyébként, kicsi a világ, semmi sem lehetetlen, van egy testépítő haverom, aki megismerkedett Stalone bácsival egy magyar konditeremben, és járt is kint nála nyaralni... De azért ez nem történhet meg bárkivel... Én meg egyszer 2005 ben szigeten sípcsonton rúgtam Hajós Andrást úgyhogy nekem is volt személyes kapcsolatom celebbel :D

2015. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vele voltam így sokáig:


[link]


Ismertem is egy "hasonmást", szinte teljesen ilyen a csaj, de a személyisége...borzalmas, úgyhogy inkább távol maradtam tőle. Mostanában már kevésbé gondolok rá :) Idővel elmúlik...

2015. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!