Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok tudnátok segíteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudnátok segíteni? Rengeteg kérdés van ebbe a kategóriába de célra vezető választ konkrét kérdés hiányába nem igen lehet találni .

Figyelt kérdés

Szóval , nektek milyen egy ideális randi , miröl szerettek leginkáb beszélni az első randin.

- Virág belefér ?

Mi az amit a tapasztalataitok alapjàn hiányoltok egy taliból .

Helyszin ?


És a leg fontosabb mi alapján döntitek el hogy csak baràt kategóriás marad vagy esetleg lessz-e ? Több is


( írás hibákért bocsi )


2015. okt. 10. 03:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyáltalán nem fontos, hogy ajándékkal készüljön a srác. Én a virágot már csak azért sem szeretem randin, mert fogni kell, és totál elhervad, mire hazaérek.


A helyszín igazából mindegy, de csendes hely a legideálisabb, ahol halljuk egymást, és nem löknek fel. Például egy séta a parkban nekem tetszene, aztán leülni a padra, venni valahol egy kávét, forró csokit, forralt bort, stb. Számomra ez romantikus, kellemes.


A téma: Adja magát. Alapjáraton csak olyannal randizom, akit már ismerek egy ideje. (pl munkahelyről, barát által, mindegy) Így nem a sablonos témák jönnek fel, mint hol dolgozol, kivel élsz, hanem előkerülhetnek személyesebb témák is. Nekem ez sokkal jobban fekszik is, valahogy a beszélgetés is bensőségesebb tőle.


Az alapján döntök, hogy hogy érzek elváláskor. Ha azt, hogy milyen hamar eltelt a délután/este, és de kár érte, akkor az mindenképpen jó pont. Ha már közben az órámat nézem, vannak kínos szünetek, akkor nem lesz következő randi.


Személy szerint én a csókot is túl korainak tartom első randira, így hát nálam az sem túl jó pont. De azt sem, ha rögtön felhív. Nem valami ostoba randiszabály miatt, hanem mert jó érzés, ha a másik el kezd esetleg hiányozni. Vagy a vele való beszélgetés. Jobban fogok vágyni utána.


Persze egy válaszból ne vonj le messzemenő következtetéseket, nálam a lassú víz, partot mos elv érvényesül. :)


Amit pedig utálok: Ha valaki megjátsza magát, ha görcsösen nekem akar megfelelni. Rá vagyok kíváncsi, nem egy jól betanult szerepre.


Nagyon jó pont, ha figyelmes hallgatóság, ha megnevettet, de ő is szívesen beszél magáról, érdekli a véleményem arról, amit elmond.


Még bókolni sem szükséges. Első randin a "te egy angyal vagy" úgysem lehet túl őszinte, nem igaz? Hisz nem is ismer. És igen, van aki ilyennel nyit. Sajnos ez nálam nemgyere be, ahogy a többi csajozós duma sem.


Remélem válaszoltam mindenre.

2015. okt. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én örülök a virágnak.

Téma: Nem fontos.

Helyszín: Nyugodt hely, ahol beszélgetni lehet.

Döntés: Nézem, hogy nem túl nyomulós-e (pl. már rögtön felajánlja, hogy menjünk hozzá), hogy milyen udvarias (kabát le/felsegítés), milyen a kisugárzása.

2015. okt. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszöni Szépen ! :)

Nagyon hasznosak a válaszok :)

2015. okt. 10. 07:52
 4/14 anonim ***** válasza:

Az első randin ismerjük meg egymást jobban ezért a témál általában kérdezősködésre viszem, utánna ha megtetszik akkor jöhet több téma is pl: épp valamit csinálunk és azzal kapcsolatos (biliárd,bóling,fagyi,vagy esetleg leűlünk a vizpartra). Szeretem ha vicces történeteket mesél el ami vele kapcsolatos (itt most nem olyanra értem ami nagyon cikis lenne neki).


Én örűlnék ha virágot kapnék, de igazából az 1 randin nem lényeg h enyire igyekezz.


Néha az első csókot hiányoltam vagy ha nem volt idő beszélgetni mert dolga volt a randi után, ha nem volt téma amiről beszélgessünk.


Helyszín ami nekem tetszett eddig az a vidámpark, játékterem,tengerpart.


Én az első csókból el tudom dönteni hogy fogok e később érezni iránta valamit vagy nem. Pl:ha bekapja a fél arcomat..vagy ugy nyáladzik mint egy kutya (szabályosan mindha leöntöttek volna egy pohár vizzel)...nagyon undoritó ><


Remélem tudtam sefíteni. :)

2015. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Segíteni*
2015. okt. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen !

Köszönöm Szépen ! :)

2015. okt. 10. 08:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Huha, tengerpart
2015. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Én örülnék a virágnak,de első randira nem kell még. Második randira viszont már szabad, esetleg virág helyett bonbon-vagy táblacsoki is teljesen rendben van :)


Téma : inkább úgy mondom, hogy vannak bizonyos témák, amiket lehet kerülni esetleg. Előző kapcsolat, exbarát,exbarátnő ne jöjjön szóba, és családról is csak nagyon keveset, elég annyi, hogy van testvéred,szüleid.


Én amit hiányolok pl, ha jól sikerült a randi és a férfi nem fizeti ki az italom v netán az ételt. Úgy gondolom első randin, úgy illik, hogy a férfi fizessen,de nem kell drága helyre vinnie. Egy kávét, vagy üdítőt ki lehet fizetni,ezzel nem veszít semmit.


Második randin már el tudom dönteni, ha az elsőn még nem tudtam, hogy barát kategóriás-e. Ha borzalmas,akkor nyilván második randira esélyt sem adok már.

2015. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Hátha egy ffi váláasza is irányadó...:


"És a leg fontosabb mi alapján döntitek el hogy csak baràt kategóriás marad vagy esetleg lessz-e ? Több is "


A legtöbb nő akaratgyenge. A természet úgy találta ki, hogy általálban a ffi irányítson. Feleslegesen kérdezed erről a nőket. Bár sok nő gyorsan ítélkezik, első benyomásra, de sokszor simán átformálható - csak némi kitartás kell. Ők ráadásul általában az aktualitások alapján döntenek, nem nézik az összeképet, összefüggéseket. Ha épp jól érzik magukat X pasi mellett, akkor vele vannak, ha rosszul, akkor menekülnének, de a női szeszély aztán van, hogy visszaviszi őket ugyanahhoz a ffi-hez.


A többire csak poént tudok írni, a lényeg feljebb. Értsd, ahogy akarod (pl alulról feljebb. ;) )


- "Virág belefér ?"

- Csak egy szál. Szűk vagyok.


- Mi az amit a tapasztalataitok alapjàn hiányoltok egy taliból .

Helyszin?

- Feltétlenül. Hiszen ha nincs helyszín, akkor csak képzeletben talizunk.

2015. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"Én örülnék a virágnak,de első randira nem kell még. Második randira viszont már szabad, esetleg virág helyett bonbon-vagy táblacsoki is teljesen rendben van :) "


Bírom, hog sok nő sztárnak képzeli magát. :D

Ismeritek a szállóigét, ha valaki sztárt ironizál:

"Jóvanmááá, nem kell a nyakamra ülni, pénzt a zsebembe, virágot az öltözőmbe, a bonbont helyben fogyasztom."

2015. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!