Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Minden férfi egy élő Barbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Minden férfi egy élő Barbi babát akar magának. " Jogos, hogy a vicc kategóriába sorolom az ilyen kijelentéseket?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egy elő, ízig vérig NŐ-t szeretnék.
2015. szept. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan ugyanannyira megalapozott kijelentés, minthogy "minden nőnek a bunkójóképűkigyúrtgazdagpasik kellenek". Semmivel sem nagyobb butaság, és semmivel sem valósabb ténymegállapítás.
2015. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De...hogy fogjak elosztani maguk kozott? Egy igazi "Elo Barbie" van a foldon!

Ammugy ez csak altalanositas pont ugy mint az a kijelentes,hogy Minden no a penzre hajt stb.

18/L

2015. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Nemelyik ferfi egy elo Ken babat akar maganak.:)
2015. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Az elmúlt 20 év tapasztalata alapján biztosra merem állítani, hogy az általam ismert férfiak (és nem keveset ismerek) nagy százalékának sokkal nagyobbak a külsőre vonatkozó igényei, mint a legtöbb nőnek. Ha nem is élő Barbit akarnak, de valóban átlagos nővel a legtöbben csak akkor érik be, ha nem jut karcsú, csinos arcú szépség.

Mielőtt megharagudna valaki, senki tapasztalataival nem akarok vitatkozni, csak azt írtam le, amit konkrétan én tapasztaltam.

2015. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, ugyanis Barbi baba nem dolgozik, hanem Ken házában él, az ő pénzén.


Magyarán egy pénzéhes k*r*a!

2015. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!