Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó lányt le se tudok vakarni magamról, de aki nekem tetszik annak meg pont én nem kellek?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom, hogy mindig azok a csajok keresnek, írnak rám, akiktől nem akarok semmit. Aztán kb. minden évben 1x találok egy olyan lányt akibe én zúgok bele, az meg valahogy sosem akar tőlem semmit. Érdekes, hogy mindig azok a lányok buknak rám, akikeket leszarok. Aki iránt meg egy kicsi érdeklődést is mutatok, az rögtön eltávolodik tőlem. Itt most nem arról van szó, hogy csak ilyen szépségkirálynőknek udvarolok, mert eddig csupa teljesen átlagos lányba zúgtam bele. Azt vettem észre ,h a mai nőknek nem pénz kell, nem jó kinézet kell stb. ,hanem egész egyszerűen azt igénylik, hogy leszarjam őket. Csak olyan lányok vannak oda értem, akiket leszarok. Lehet, legközelebb azt kéne csinálnom, h aki tetszik azzal is úgy teszek mintha leszarnám, és akkor hátha őt is érdekelni fogom?
2015. okt. 10. 11:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valóban nem attól működik, hogy "szarsz az egészre", hanem, mondom, attól, ha nem görcsös az ember - de közben próbálkozni kell, és nyitottnak lenni a kiszemelt felé, amíg csak van értelme.


Középút.


Nem kell lelkileg beletapadni a másik emberbe, még akkor se, ha már kialakult és elmélyült a kapcsolat. A kamaszkorban sokan végletesen nyilvánulnak meg, mást mutatnak, mint amit éreznek, néha muszáj persze, de ez nem az igazi, én így látom és így élem meg; sok kamasz, ismerkedés közben eljátsza a "húdelazát", már-már közönyt: "chöö, kittt ééérrrdekel...", közben meg majdnem megveszik a másikért. Ez egy kezdetleges hozzáállási mód, előbb-utóbb mindenki rájön. Nem baj, ezen is át lehet esni eleinte.


BELÜL, LÉLEKBEN kell elérni, hogy ne görcsölj, és nem a látszat szintjén! És akkor jobban érzed magad, nem fog úgy fájni, ha csalódsz, és ha összejössz a kiszemelttel, akkor meg nem érzel különösebb társfüggőséget. Ettől még nagyon is kimutathatod idővel az érzelmeidet a másiknak! Sőt...


Nos, nem mindig könnyű annak lélekben lazának lenni, aki könnyen kötődik érzelmileg, tudom. Elfojtani se kell azmit érez az ember. Inkább intellektuálisan kell rájönni, belátni, hogy az életet nem kell halálosan komolyan venni -aki meg felszínes, az meg vegye már kicsit komolyabban-, de az tuti, hogy a lány nem királylány, a fiú nem lovag, habár egy érzelmesebb alkatú kamasz még lovagvár-szerű álomvilágban él, ha szerelmes. Együttérzek velük, mert friss az állapot, a szerelem érzése 12, meg 15 évesen... Ezért lesz is orrabukás előbb-utóbb. De abból is tanul az ember.


Szóval nem ismerek más módot arra az esetre, ha közeledik az ember a másikhoz, mert szerelmes, vagy tetszik neki a másik, hogy törekedj, de ezt lazán tedd, főleg a lelkedben legyél laza, kifelé NEM kell annyira erőltetni a lazaságot, se eljátszani.


Ez az, amit kitapasztaltam magamban anno huszonévesen, és ha valami nekem működött, akkor ez a hozzáállás. Az egy dolog, hogy én sose játszottam az agyam, mint a többség, de számukra is írtam meglátást az imént.


(Más kérdés, amikor az ember faluban él, ahol történetesen nem szeret létezni, és pénze sincs... Az komoly akadály. Ha van lehetőség mozgolódni erre-arra, akkor működik, amit írtam. Nem csak nekem, ahogy utólag megfigyeltem. Ha csak flört, hát annak is örülni lehet. Ha tartós lesz a kapcsolat, akkor meg annak.)

2015. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Majd alakul az
2017. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!