Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet, hogy az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet, hogy az, hogy akinek tetszem, ha ráírok Facebook-on, akkor néha egy csomó ideig várat a válaszával, azért csinálja, mert tesztel engem, hogy mennyi ideig bírom ki, hogy újra megkérdezem-e?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ugye az a jó, ha "csakazértse" kérdezem meg újra, hanem inkább ki is lépek, hogy ne tudja megírni, ha elkésett. Nekem is tetszik a srác, de utálom, hogy ezt csinálja. Gondoljátok, hogy húzni akar, hogy tudja nekem jobban tetszik-e ő, mint én neki? Mi a helyes ilyenkor? Nem akarom elszúrni.

2012. okt. 1. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ilyet a csajok szoktak csinálni. A pasikra szerintem ritkán jellemző...
2012. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam a csudába? De nekem is tetszik, csak ne csinálja már ezt könyörgöm...
2012. okt. 1. 19:33
 3/17 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy várat vagy tesztel. szerintem nézelődik más oldalon, vagy másokkal is beszélget, esetleg a válaszon gondolkozik.

legyél türelmes, ne erőszakoskodj, mert attól menekülnek a srácok. majd válaszol ha akar.

2012. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De ezt azért se értem, mert ha nekem tetszik valaki, én tuti nem csinálnám ezt, hogy nem válaszolok neki, mert azzal magamra haragítanám nem? Ő nem fél ettől? Hogy én esetleg megharagszom rá???
2012. okt. 1. 19:36
 5/17 anonim ***** válasza:
nem fél, mert nem vagy neki túl fontos
2012. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát de ő kezdeményezett nem én. Ezért se értem...
2012. okt. 1. 19:40
 7/17 anonim ***** válasza:
á, az hogy kezdeményezett, az semmi. én is voltam így, pontosan... csak jól elszórakozott... :(
2012. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Velem egy csaj csinálta ugyanezt még egy éve,

akkor ez mit jelent nálatok lányok?


mer én egy idő után meguntam,aztán most kezdett el újra keresni.:D,felőle m megint belekzdhetünk,de jó lenne,ha most nem menne bele ebbe a macska egér játékba.

2012. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom. Én nem ezt néztem ki belőle, bár valahol a lelkem mélyén megfordult a fejemben ez az opció is. Mindenesetre kibírtam, hogy ne írjak rá, de az eredmény az lett, hogy ki is jelentkezett Facebook-ról. Úgyhogy szépen én is kiléptem. Most már csak azt nem tudom, ha majd személyesen találkozunk hogy viszonyuljak hozzá. Mert ugye ezek után nem érdemli meg, hogy kedves legyek hozzá, de azt se akarom, hogy észrevegye, hogy mennyire megbántott, mert akkor csak önelégülten nyugtázná, hogy mennyire fontos volt nekem, és nem érdemli meg, hogy tudja ezt. :(
2012. okt. 1. 19:49
 10/17 A kérdező kommentje:
Na előző válaszom 7-esnek ment. 8-asnak meg üzenem, hogy NEM TUDOM, mert ha nekem tetszik valaki, akkor én ilyet tuti nem csinálok, mert nem szeretném "elpuskázni". De ezek szerint ő nem fél, hogy elpuskázza magát nálam, magyarul valszeg tényleg nem vagyok fontos neki. Mindegy, legalább idejében megtudtam, mielőtt még túlságosan illúziókba ringattam volna magamat...
2012. okt. 1. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!