Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is tapasztaltátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaltátok már interneten, hogy az ilyen lányok úgy állítják be magukat hogy teltkarcsú, kis felesleg van rajtam, nem vagyok egy modell alkat, erotikusan telt stb?

Figyelt kérdés

[link]


És összejönnétek ilyen nővel?


2015. okt. 10. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Manapság minden tehén teltkarcsú, meg plus size modell. És nem, nem jönnék össze ilyen igénytelen nővel.
2015. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Linó03 ***** válasza:
100%
Ő nem igénytelen, ő már beteg.
2015. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes, én meg pont azt tapasztalom, hogy a teljesen átlagos nők vallják magukat teltnek, mert a férfiak egy része a kimondottan vékony nőket tartja "átlagosnak", és a valóban átlagos (normál BMI-kategóriába tartozó) nőket pedig teltnek.
2015. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
A BMI nagyon megengedő, a kövérség irányában. A 23-25 már bőven a telt kategória, míg az általa kórosan soványnak tartott 18 a valóságban még lazán egészséges, filigrán nőt takar.
2015. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő azért már teljesen más kategória.


Én azt utálom nagyon amikor nem ilyenek de túlsúlyos emberek, egyeseknek ducik, állandóan azt mnodjk h a nők nem játszanak csontos férfiakkal a pocakot szeretik, meg a férfiak nem játszanak csontokkal a telt nőket szeretik.....pffff de szánalmasak.

2015. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Azért a képen szereplő hölgy nem hiszem, hogy szimplán csak azt állítaná magáról a neten, hogy "erotikusan telt" vagy "teltkarcsú". Azért ő sem hül.ye...nem is vak. Ellenben igen, sok duci nő a fentiek alapján jellemzi magát, ami még egy bizonyos határig szerintem bele is fér. (de az nem a képen szereplő kategória)
2015. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem, én még nem is láttam az életben ennyire kövér nőt és még kevésbé kövérek sem teltkarcsúnak titulálják magukat.

A teltkarcsú kb. ilyen:

[link]

... és szerintem gyönyörű!!!


Az általad linkelt hölgy szerintem már nagyon nem egészséges.

2015. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az általad linkelt hölgy súlyosan beteg, lehet, hogy ahhoz is segítségre van szüksége, hogy felálljon. Kétlem, hogy ő az általad említett jelzőkkel illetné magát.
2015. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
# 4: bocsásson meg a világ, hogy a testtömegindexet nem a te személyes ízlésvilágodhoz igazították...
2015. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A BMI eléggé hiányos, mert nem nagyon veszi figyelembe, hogy izom van-e rajtad vagy zsír. Kiindulópontnak ugyan nem rossz, de kevés.
2015. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!