Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti képesek lennétek csak azért nem összejönni egy nővel, mert van rajta 10-15 kg felesleg?

Figyelt kérdés

Szóval, tegyük fel, minden más tetszik az adott hölgyben, csak ez az egy hibája van.


Van egy férfi, néha találkozunk egy közös barát révén, nem igazán szól hozzám, de a gesztusai viszont mindig olyan figyelmesek. Múltkor az italomat is kifizette. Aztán a minap elhívott sétálni, dumálni, sokat mesélt magáról, olyasmiket, amiket nem is vártam, hogy elmond, viszont azóta sem keresett.


Amit nem értek, hogy mért nem teper jobban, a gesztusaiból arra következtetek, hogy szimpatikus lehetek neki, viszont értetlenkedem, mért nem keres többször, társaságban mért nem beszél hozzám, talán szégyell? És lehet, hogy a súlyom miatt? Másra nem igazán tudok gondolni.


2015. szept. 6. 07:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Ti sem jöttök össze ilyen férfival, mi sem ilyen nővel.
2015. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem igaz, nálam alapból nem kizáró ok, mert én is ebben a cipőben járok, és más testi hibákkal is elnéző vagyok, ő pl. az a tipikus magas, vékony kategória, ami az itteni férfiak szerint undorító és senkinek sem kell, mégsem igazán érdekel, szóval látod, nem minden nő egyforma.
2015. szept. 6. 07:53
 3/25 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, hogy finoman rákérdezek, hogy akkor mi a pálya, vagy ezzel elriasztanám? Meg most úgyis fogyásban vagyok, ezt is megemlíthetném neki, nem?
2015. szept. 6. 07:55
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
1: A kérdés férfiaknak szól! Felnőtt párkapcsolatok!
2015. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem így tetszel neki, csak nem kapott biztatást, jeleket, és bizonytalan, hogy bejön-e neked.
2015. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Milyen jelekre gondolsz konkrétan, miből esik le egy férfinek, hogy akkor nyugodtan léphet? :)


Én általában mindig mosolygom, a beszélgetésünk alkalmával is állandóan tartottam a szemkontaktust, ő volt az, aki néha-néha elkapta vagy lesütötte a tekintetét, küldtem már neki egy sms-t is pár napra rá, megköszöntem neki, mondtam, hogy megtisztet, hogy a bizalmába fogadott. Puszit is adtunk egymásnak a végén.

2015. szept. 6. 08:06
 7/25 anonim ***** válasza:
37%

Én nem jönnék össze emiatt. Nem azért mert szégyenlem vagy bármi hasonló. Szimplán csak nem tetszik külsőleg. Persze ha valami csoda folytán úgy is szépnek találom a nőt, akkor igen. Nekem mindig is a magas, vékony csajok jöttek be.

26F

2015. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Biztos, hogy a súlyodnak ehhez nincs köze. Sőt, szerintem vagy a pozitív, vagy a negatív részét csak te képzeled be magadnak.
2015. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
6: Van itt olyan lány a fórumon több is, aki leírta, hogy hosszú időn át szinte leteperte a fiút, mire az kapcsolt és mert lépni felé. És azóta is úgy naplózza az összejövést fejben a fiú, hogy ő kezdeményezett, miután vette a jeleket.
2015. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!