Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön (pontosabban Japánba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön (pontosabban Japánban) élő japánokkal tényleg ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fent vagyok jó pár ismerkedős, levelező társ kereső oldalon, és alkalomadtán szoktam ráírni szimpatikus japánokra. Tizenötből ha három visszaír, abból pedig eggyel, ha tudok huzamosabb ideig beszélgetni. Nem tudom, hogy velem van a baj, vagy ők ilyenek? :)

Válaszokat előre is köszi..:)



2015. okt. 11. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Ha ott is összekevered a párkapcsolatok kategóriát a levelezőtárs kategóriával, akkor nem csodálom.
2015. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
31%
Japóknál már társadalmi problémát jelent az emberek elzárkózása, a "bekockulás" és az emiatt egyre inkább felépő születésszám csökkenés. Neked kismagyarnak főleg nincs esélyed ott.
2015. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!