Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér vagyok ezert nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok ezert nem akarok randizni vele, hogy mondjam el neki mas szavakkal?

Figyelt kérdés
Fél éve élek egyedul , probalkoztam ismerkedni randizgatni de sosem volt az igazi , ezért nem erőltettem a következőt, ha hívtak sem vagy lemondtam , viccesen fog hangozni de talàlkoztam a munkahelyemen egy nagyon illemtudó elegàns fiatal emberkével akivel csevegtünk egy par szót majd elkérte a szàmom .Viberen keresett fel ket hete , azòta bezsélgetünk , nagyon megfogott de nemmerek elmenni vele randira akàrhova hìv valami kifogàst keresek ,az az igazsàg nagyon előnyös ruhàban talkakoztunk , magasarkuban voltam és buggyos egyberuhàban. Valószìnűsitem tehàt nem latta pontosan milyen alkatom van. Ettől tartok ha elmennék ràjönne mégsem tetszek neki .
2015. okt. 11. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És akkor mivan ha elmész és mégsem tetszel neki.... most őszintén ?:D
2015. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy jól áll rajtad a ruha, attól még látja az alakodat. Nem hiszem, hogy 40 kg-snak gondol, főleg ha egy buggyos ruciban voltál. Másrészt, van akinek a teltebbek jönnek be. Szóval menj el vele, és ha bunkó, vagy megjegyzést tesz, akkor nem lesz második randi. Sok sikert!
2015. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézd bambának a férfiakat, ruhában is megtudják ítélni a méreteket :)

Egy molett nő is lehet tud nagyon vonzó lenni, sok férfi kifejezetten ezt az alkatot keresi. Menj el nyugodtan a randira, ha hívott, eleve tetszel neki. Sikeres randit neked! :)

2015. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:

ne szerencsétlenkedj

menj el,neki tetszel

és

hidd el tudja hogy nézel ki!!!!!

siess!!

2015. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem megerősìtést vàrok hanem a kérdésemre vàlaszt kedves masodik ! Elszeretném mondani ezt neki , de nemtudom hogy csupàn ennyi volt a kérdésem .
2015. okt. 11. 15:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Akármilyen ruhában vagy látszik az alakod, nem vak ő se.

Inkább mondd el neki őszintén mi a bajod, így azt hiszi hűlyíted, de ne légy már ilyen bolond, ha hív menj vele, biztos nem azért hív, hogy te állandóan visszautasítsd!

2015. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha kifogásokat keresel, lemondod, akkor azt fogja hinni le akarod pattintani, szóval sürgôsen állj le vele. Sokszor lát élôben, tehát tudja, hogy nézel ki, és így tetszel neki, menj csak el a randira. És hogy épp elônyös ruhában voltál? És? Az a jó ha egy ember számára elônyös cuccokban jár...
2015. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jéééééézusom, bakker! Te ne akarjál ilyeneket elmondani neki, cseszd meg. Gyakorlatilag elutasítod, ha más nem, de ezt fogja gondolni!!! Ha nem tetszel neki, akkor úgy is le fog rázni, menj el és érezzétek jól magatokat. Itt egy lehetőség, és elszalasztod? Ne csináld már.
2015. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 opened paradise ***** válasza:
Volt nála napszemüveg és fehér bot?
2015. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az előnyös ruha csak pár kilóval mutat könnyebbnek, a férfiak nem hülyék, nem vakok, még ha valami szuper ruhában voltál is, ha 80 kiló vagy, nincs az a ruha, ami 30 kilóval könnyebbnek mutat, szóval menj el a randira.
2015. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!