Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér vagyok ezert nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok ezert nem akarok randizni vele, hogy mondjam el neki mas szavakkal?

Figyelt kérdés
Fél éve élek egyedul , probalkoztam ismerkedni randizgatni de sosem volt az igazi , ezért nem erőltettem a következőt, ha hívtak sem vagy lemondtam , viccesen fog hangozni de talàlkoztam a munkahelyemen egy nagyon illemtudó elegàns fiatal emberkével akivel csevegtünk egy par szót majd elkérte a szàmom .Viberen keresett fel ket hete , azòta bezsélgetünk , nagyon megfogott de nemmerek elmenni vele randira akàrhova hìv valami kifogàst keresek ,az az igazsàg nagyon előnyös ruhàban talkakoztunk , magasarkuban voltam és buggyos egyberuhàban. Valószìnűsitem tehàt nem latta pontosan milyen alkatom van. Ettől tartok ha elmennék ràjönne mégsem tetszek neki .
2015. okt. 11. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz, egyszerűen kérdezd meg tőle viberen. :) Én a helyedben ezt tenném. Megkérdezném, hogy amúgy felfogtad, hogy én kicsit duci vagyok, mert nem akarlak átverni. :) Ha tetszel neki, csak mosolyog rajta és megerősíti, hogy persze, látta és ezért tetszettél neki. :) Ha meg nem, akkor így is úgy is csalódás lett volna, szóval jobb előbb tudni. :)
2015. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha abszolút nincs semmi furfangos ötleted, a legkényelmesebb az őszinte és becsületes utat választani.


"Szerintem nem vetted észre, milyen kövér vagyok, úgyhogy nem megyek el veled randizni, mert igazából úgysem tetszenék neked." Oszt csá.

2015. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!