Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire szerencsétlen lennék?

Ennyire szerencsétlen lennék?

Figyelt kérdés

folyamat, de tényleg mindig történik velem valami rossz. Volt mikor a Balatonban beleléptem egy üvegbe, a kórházban összevarrták, de hónapokig gennyesedett..aztán már ott tartott a dolog, hogy amputálni akarták a lábfejemet, elmentünk egy másik dokihoz, ahol felnyitották a sebet, és az volt a bibi, hogy nem tisztították meg és úgy varrták össze.

Aztán volt olyan is elcsúsztam otthon a szobában és elestem, bevertem a fejem az asztal sarkába, össze kellett varrni.

Volt egy motorbalesetem egy autós hibájából, aki a mellékútról akart kikanyarodni, későn vett észre és az úton tudott lefékezni én belementem. itt nyílt combcsont törést, darabos térdkalács törést, szárkapocscsont törést, arccsont törést, darabos felkar törést, medence repedést és kézfejbénulást (az utóbbi kb 1 év volt mire rendbe jött, azóta se tökéletes) szenvedtem.

Aztán egyszer eltörött a kézfejem egy autóbalesetben, itt viszont én csak utas voltam. és mikor levették a gipszet, nekem olyan furának tűnt a középső ujjam olyan kérdőjelet alkotott, visszamentem a dokihoz és kiderült, h jaaa hát ez is elvolt törve..törjük el újra, mert rosszul forrt össze,hát nem volt elég 5 hét gipsz, még rakjuk 5 hét sínbe.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? tuti kiakarnak nyírni az égiek, vagy csak mindig megmentenek? :/

ja most meg gyomorfekélyem is van hurrá :/ :D



2015. ápr. 13. 15:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!