Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Ok. Én azthiszem értelmes ember vagyok. Normális családom van, barátaim, ismerőseim, akik kedvelnek engem. Azthittem. Előre leszögezem, hogy emögött a szöveg mögött egy 12 éves, 6.os normális kinézetű lány van. Akinek van egy óriási szépséghibája. A burjánzó homloka. Tele vagyok pattanásokkal. Na de nem az életem akarom leírni ide, hanem azt ami a mai napon történt. Elmentem pár osztálytársammal (agyilag kissé visszamaradottak hozzám képest. Mellettük felnőttnek érzem magam...) pizzázni. 2 lánnyal (ikrek), és 3 fiúval. (szolidan, szerényen megjegyzem hogy nekik sima felületű pelyhedző homlokuk van.De térjünk a lényegre, mit húzom itt az időt? 1. Az még egy dolog hogy én fizettem a pizzát, (elvileg én lettem meghívva), de hogy mellé ennyire megaláztak... Ez fájt az egómnak. Szóval mivel nekik a sima pizzázás vajmi unalmas, azt gondolták feldobják felelsz vagy felelszel (újabb agyszüleményük) és az ikerpár egyik tagja kérte a fiútól hogy állítsa fel a lányok közt a szépség-sorrendet. Na mondom, cseszhetem... Alulról a 4. legcsúnyább lettem. Ez nagyon megbántott. A másik fiútól is ezt kérdezték, de ott is hasonló szép eredményeket értem el.. Persze a duonak (ikrek) egoját nem viselte meg annyira... A fiúk szerint ők a legszebbek, mert a ruhatáruk magába foglalja a H&M-et.... Itt már a sírás küszöbén álltam, szóval fogtam magam, szólván hogy megy a buszom, és hazamentem. Otthon szóltam anyának, hogy menjünk el a közeljövőben bőrgyógyászhoz mert már kivagyok a homlokomtól, erre jött a válasz: Nem, majd én kinyomkodom neked őket (ezt csak ő élvezi, ráadásul utána tiszta vörös lesz a fejem, bár eleve az, és begyullad a patti újra.). Feleseltem, hogy a bőrgyógyász jobban tudja a dolgát, mint az én jó édesanyám, de erre csak egy vitába keveredtünk aminek az utolsó mondata az volt hogy nem kell, hogy a bőrgyógyász felírjon fas*ságokat, és rajtam próbálja ki őket... Szóval eddig tűrtem, felmentem a szobámba, és nem érdekelt. Ilyenkor mi van?! Mit kezdhetek a fejemmel?! Ha lealapozom akkor csak begyulladnak és vörösek lesznek. És nagyok. Szoktam tisztítani naponta 2xszer, de semmi. Nem ér semmit. UI: annyira szerencsétlen vagyok hogy ezt a szöveget is csak harmadszorra sikerült leírnom, mert 2x elléptem az oldalról véletlen. Amúgy ennyire nyomorék nem vagyok, de ez nem az én napom... help me, please.
2015. jan. 8. 21:13
 1/5 anonim válasza:

Szerintem az egészet először is kezdd azzal h csökkentessz az egód mértékén!

És szerintem ne bőrgyőgyászhoz menyj a pattanásokkal hanem egy jó kozmetikushoz!

2015. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, nem nagyon értelek, nem tudom ebben mi volt az egoista, max az hogy azt gondolom hogy kedvelnek a barátaim, ami szerintem értelemszerű, mert gondold el, ha valakit nem kedvelnek a barátai, az nem is barát. Na mindegy. Egyébként anyukám is kozmetikus, és már csomó kozmetikusnál voltunk és ugyanaz volt az eredmény, vörös ugyanolyan homlok.
2015. jan. 8. 21:36
 3/5 anonim válasza:

Hát, szerintem először is nem vagy szerencsétlen. Egyetlen, akár a legcsekélyebb helyesírási, vagy fogalmazási hiba nélkül, minden trágárságot kerülve mesélted el a történteket...

Tudod, hányan nem képesek erre akár a te, akár a huszon- harmincévesek korosztályában??? - Akiket nem feltétlen kell lenézni emiatt, de légy tisztában az értékeiddel!


A pattanásaid a kamaszkor természetes velejárói. Azt jelzik, hogy a testedben megkezdődtek a hormonális változások, melyek során nővé fogsz érni. Talán hamarabb, és szebb nővé, mint azok a lányok, akik nem ragyásak!


Amúgy meg. Ez a mai eset, vagyis inkább a rá adott válaszod talán egy életre meghatározzák, boldog és öntudatos nővé válsz-e majd.


Most dönthetsz úgy, hogy törődsz ezeknek a tapintatlan, külsőségekre alapozó fiúknak a véleményére - akik, ha a bőröd éppen szép lesz, az alakodat, a frizurádat, a ruhatáradat fogják kritizálni, mert mindig van, aki szebb! És mindig vannak fiúk, akiket csak ez érdekel.


Vagy, és én inkább ezt az utat járnám a helyedben - elgondolkozol, számít-e az olyan fiúk véleménye, akik megaláznak egy lányt, ráadásul barátok előtt, miközben ő fizeti a pizzájukat. Ugye, hogy nem?


Tartsd magad annyira, hogy olyan fiúk véleménye érdekeljen csak, akik tisztelettel és illemtudóan viszonyulnak hozzád, és egyáltalában a női nemhez.


Ami pedig a fő kérdésedet illeti - vagy próbálj meg észérvekkel és szép szóval anyuddal dűlőre jutni, vagy, ha ez nem megy, akkor gondolj arra, hogy nem lesz ez mindig így.

Tapasztalatból tudom, milyen nehéz, ha rondának érzed magad, és legszívesebben nem mennél ki az utcára, mégsem tudsz a külsődön egyik napról a másikra változtatni. Megalázó érzés. Ám optimistán kell hozzáállni, bízni benne, hogy hamarosan minden jobb lesz.

És ha mosolygós vagy, és derűs, akkor szebbé válsz, mint a legdivatosabb, legtisztább bőrű lányok.


Fel a fejjel! :D


26 F

2015. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, kb. 4x olvastam el amit irtal, es vegig mosolyogtam. Elgondolkoztam azon, hogy hogy lehet valaki ennyire ertelmes, es kedves. Ebbol a rossz napbol is egy egeszen jo nap lett miattad, feldobtad a hangulatom, es nagyon halas vagyok ezert. Teljesen igazad van, nem tudom hogy lehettem ilyen abnormalis, hogy erdekelt mit gondolnak...Ment a zold kez es egy oleles a jofejsegedert <3. Bocsi, telefonrol irtam.
2015. jan. 8. 22:06
 5/5 anonim válasza:
Jókor voltam jó helyen, és használható dolgot tudtam írni, ennyi az egész. :) De örülök, ha segíthettem.
2015. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!