Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok bizonyára rossz helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bizonyára rossz helyen keresek magamnak barátnőt de akkor mégis hol keressek? 20/F

Figyelt kérdés

4 éve nincs barátnőm és nagyon szeretnék már. Most dolgozom, a munkahelyen csak férfiak vannak. Próbálkoztam már facebookon, badoon, tinderen, chatrouletten, anotalkon, shoppingolás közbe, utcán/buszon leszólítással, edzőteremben. Általában akik tetszettek lányoknak volt már barátjuk.

Divatosan öltözködök, adok a higéniára, jobb körülmények között élek, tanult vagyok, normál izmosabb testalkatom van (látszik hogy foglalkozom a testemmel konditeremben), sajnos kicsit alacsonyabb vagyok (170 cm), rendes fiúnak tartom magam és van egy sportautóm.

Ezek ellenére nehéznek tartom az ismerkedést, a volt barátaimmal már nem tartom a kapcsolatot mert csak nagyon keveset tudnánk találkozni.



2015. okt. 12. 15:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Parkban padon ücsörögve is próbáltam, de a kutyát sétáltató lánynak is volt már barátja és idióta is volt.
2015. okt. 12. 15:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Járj el valamilyen közösségbe, tanfolyamra, csoportba. (Pl. kirándulás, tánc, stb.)
2015. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs valami uniszex hobbyd? Azzal kapcsolatban beiratkozhatnál egy tanfolyamra. Pl: főzés.

És akkor ott tuti lesznek csajok illetve ha foglaltak is, lehet barátkozni, és egy-egy tanfolyam utáni közös iszogatáson lehet megjelennek barátnőik is.

Illetve 20 éves vagy, korosztályodból sokan még suliba járnak, menj egyetemi/főiskolai bulikra is néha, külsősök is mehetnek nem csak egyetemisták.

De tényleg legjobb lenne egy tágabb baráti kör, és akkor közös programok. Pl. egy ismerős baráti körrel ment fesztiválra és az egyik barátja véletlen összefutott ott volt munkatárssal, akit bemutatott ismerősömnek és azóta egy párt alkotnak:)

2015. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendezvények, közösségek, közösségi hobbi, érdeklődési köröddel kapcsolatos csoportok (irodalmi kör... stb.)?

Egy pasi ismerősöm pl. évek óta eljár salsázni (idén nősült).

2015. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nem akarlak bántani, de nekem ismerkedésnél (komoly kapcsolatnál) inkább hátrány lenne ha mnár ránézésre vírit rólad, hogy edző terembe jársz és sport kocsid van. Ne az látszódjon rólad, hogy ezekkel akarsz bevágódni. Járj sportolni, edzeni,de ne látszon felöltözve, nagy kabátban is. Az tévhit, hogy a csajok erre buknak. Persze az bukik akied kell, aki a barátnői előtt akar villogni,hogy viszed kocisval, viszed kávézni, étterembe stb. Aki Téged akar és nem a külsőségek miatt van Veled, annál ez nem lesz előny, főleg az isemrkedésnél az első beszélgetéskor. Sztereotípiákból ítélnek az emberek ránézére, sokszor akaratlanul is. Tényleg nem bántani akarlak, meg én egy jóval idősebb korosztály vagyok, lehet nem jól látom.
2015. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!