Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki akivel egyre jobban szeretjük egymást, egyre közelebb kerülünk egymáshoz de én mégis valaki másba vagyok szerelmes. Mit kellene tennem ebben a rossz szituációban?

Figyelt kérdés
Akibe szerelmes vagyok őt már hosszú ideje szeretem, nem tudok mit tenni, az érzések folyton megmaradnak, a személy elkerülhetetlen ugyanis egy munkahelyen dolgozunk... A vonzalom ugy tűnik kölcsönös de nincs több köztünk annál hogy néha egymásra nézünk, régebben szemeztünk is, néha beszélgetünk egy kicsit, mint barátok. Én teljes szivemből őt szeretem. De ő házas. Nem is akarnék tőle semmit, csak egyszerűen szerelmes vagyok belé már majdnem fél éve. Belopta magát a szívembe, ugy érzem. Nekem ő a minden, imádom a hangját, minden mozdulatát, a mosolyát, a testét, a kedvességét. Fájdalmas, reménytelen szerelem ez. A másik férfi, akivel egyre közelebb kerülünk egymáshoz még fele akkora helyet sem foglal el a szivemben.... Elégedett vagyok vele de mégse tudom igazán szeretni. Nem megy. Bánt az, hogy ő nagyon kedves velem, mindent meg akar adni nekem, szeret engem, de közben én egy másik férfiba vagyok szerelmes, belé pedig alig. Bánt hogy nagyon bízik bennem, sokat csalódott már a nőkben, mert megcsalták, és most azt gondolja én egy kedves őszinte lány vagyok, de én közben másról álmodozok. El kéne mondanom neki hogy másba vagyok jobban szerelmes? Mit tenne? Kiakadna és elhagyna? Köszi a válaszokat. 23 N
2015. jún. 25. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki hogy másba régóta szerelmes vagy de őt is szereted és ha neki jó akkor meg próbálnád vele elfelejteni a másik férfit. Ha házas a másik akkor jobb ha lemondasz róla. Próbáld meg kiverni a fejedből és ne nagyon beszélgess vele hogy ez sikerüljön is.
2015. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igy fogom elmondani neki. A beszélgetéseket nem tudom elkerülni az illetővel mivel ő a főnököm.
2015. jún. 25. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nő van ezzel így: epekednek egy elérhetetlen ideál iránt, és a valós kapcsolatokkal nem tudnak mit kezdeni. Emögött általában a valós kapcsolatoktól való félelem áll.
2015. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, és az miért van hogy valaki fél a valós kapcsolatoktól? Lehet hogy nálam is ez a helyzet.
2015. jún. 25. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!