Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha minden srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha minden srác csak barátkozni akar velem? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy szép vagyok és kedves, okos, nem értem, mi lehet a gond.
2015. okt. 12. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
megjöttek a síró nők :D:D és még minket szóltok le.....
2015. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem sírok, csak tanácsot kérnék.
2015. okt. 12. 21:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy szép és kedves és okos vagy nem sokat mond a személyiségedről. Remélem nem vagy ennyire egyszerű, mert ha igen meg is van a válasz.

Egyébként honnan tudod, hogy csak barátkozni akarnak veled? Nyílván nem azzal kezdik, hogy többet akarnak tőled, mint hogy a barátjuk legyél. Előbb egy kis ismerkedés.

2015. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
töperős, miért nem próbálkoztál be nála privátban ahelyett, hogy marhaságokat szövegelsz már megint? Lehet, hogy összeillenétek.
2015. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy olyan szép, mint gondolod...

A vicces az, hogy találkoztam ismerőssel GYK-n, szintén hasonló kiírással, de a valójában nemhogy szép, de nőnek sem néz ki.


Lehet zárkózott vagy? Hasonló helyzetben vagyok pár napja, egyik zárkózott barátommal elvagyok, míg egy zárkózott lánnyal 2 hete próbálok randizni, de nem sikerül.

2015. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Írj ha gondolod, és ha vélemény kell.
2015. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szivem van egy rossz hírem...téged becsaptak
2015. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Tee tudom kivagy!!
2015. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Aha. Kíváncsi lennék, ha most rád írnék, hogy ismerjük meg egymást, milyen kifogást gyártanál ellene...;)
2015. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy máris egy rakás levéllel bombázták meg a kérdezőt. :-)
2015. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!