Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pozitív, ha egy lány ilyesmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív, ha egy lány ilyesmit hallgat?

2015. okt. 12. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Tucatízlésnek nem tucatízlés, de sok nő hallgat ilyesmi zenéket.
2015. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmit hallgatna, akkor lenne egyedi:

https://www.youtube.com/watch?v=zUzd9KyIDrM

Még egy lánnyal sem találkoztam akinek egyáltalán a stílus, nem hogy a konkrét zene bejön :D

2015. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretem a bandát, hallgatok a klasszikus rocktól a black metálig mindent, de most konkrétan a fenti érdekelt.
2015. okt. 12. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:

És ha én ezt hallgatom?

https://www.youtube.com/watch?t=27&v=PsaaRhn1eTA


:D :D

2015. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésre válaszolva kb. hidegen hagy. Amit az utolsó linkelt az marhanagy :D
2015. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22:37 En imadom a SOAD-ot, es lany vagyok! Azert van egy par nonemu akinek bejon :)
2015. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2

szerintem pont nem az :D nem hiszem hogy nem szoktál gót/rocker/metálos lányokat látni, ők simán hallgatnak ilyet is.

régen én is sokat hallgattam ezt a számot, nincs benne semmi extra :D


kérdező:

nem pozitív, nem negatív. te ilyet hallgatsz, ennyi. ha imponálni akarsz a pasiknak, ne ilyenekkel próbálkozz :) ... max annyiban számíthat, hogy ha nagyon elüt a zenei ízlésetek az inkább negatív, de ennyi

2015. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt hallgatod akkor tuti nincs tucatízlésed: [link]
2015. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha hozzá még úgy is öltözködsz, mint bármelyik újhipszter, akkor talán azt mondanám, hogy igen, tucatízlésed van. De ez nem zárja ki azt, hogy értelmes ember legyél, ami sokkal fontosabb.
2015. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!