Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan reagáltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan reagáltatok volna, ha egy lány az ajándéka mellé ilyesmit mondott volna?

Figyelt kérdés
A múltkor kaptam egy lány ismerősömtől egy nevemre gravírozott tollat. Sokat segítettem neki, ez tény, de nagyon meglepett az ajándékával, és nem is akartam elfogadni. De még jobban meglepett a mondandója. Azt mondta, hogy azért is kapom a tollat, hogy soha ne felejtsem el őt. Kérdeztem, hogy miért is felejteném el, mire azt válaszolta, hogy előfordulhat, hogy pl. messzire sodor bennünket az élet egymástól. Kicsit több volt a kapcsolatunk, mint haverság, inkább olyan barátságféle, nekem ő tetszett is, viszont én valószínűleg nem voltam az esete. És most ez így olyan furcsán hangzott a szájából. Ja és persze van barátja, és nem is akarok tőle semmit. Ti hogyan reagáltatok volna, ha egy lány ezzel áll elétek?

2012. dec. 10. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Azta!! :O furcsa lehet... Nem tudom. De azért becsüld meg a "barátságféléteket" :)
2012. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

őőő nem érzek benne semmit ami szerelem, szex témakörbe kapcsolódna.

bár tény h furcsa mód a baráti témakört kivesézendő konkrét témakör nincs GYIK-en pedig nem ártana [legalábbis mikor utoljára néztem még nem volt]

2012. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát annyi lehet benne a "szerelem, szex", hogy - amint írtam - nekem tetszett korábban a lány. Kicsit bénán próbálkoztam is nála, de finoman elutasított. Viszont különleges volt a kapcsolatunk, én utána is nagyon vágytam rá (illetve a társaságára, az érintésére), de tudtam, hogy soha semmi nem lehet közöttünk. Szerintem a humorom bejött neki, a mai napig jókat vigyorog egy-két poénomon, barátilag néha kicsit "fricskázzuk" egymást, de sajnos nagyon ritkán találkozunk és beszélünk. Mindvégig nagyon nyitott volt velem, és rengeteg jót kaptam tőle. Pl. ő volt az első lány és az első nem családtag, aki átölelte a vállam, amikor szomorú voltam, és megkérdezte, hogy mi a baj. Vagy pl. rendszeresen puszi-puszival köszöntjük egymást, amit én korábban nem szoktam meg, mert nem kerültem ennyire közel a lányokhoz, ahhoz túl gátlásos voltam. Szóval tényleg érdekes "kapcsolat" a miénk, ezért is tudtam nehezen "leakadni" a lányról.
2012. dec. 10. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

The Friend Zone King!

[link]

2012. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha "csak" barátnak tekint, akkor annak tekint, na és? Inkább tartson az ellenségének? Mintha nem lehetne örülni a jó viszonynak, és nem lehetne elfogadni és kulturáltan kezelni azt, hogy ennyi lehet közöttünk.
2012. dec. 11. 07:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én beleállítottam volna a hátába a tollat, de minimum visszaadom a kezébe. :)
2012. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most miért? Mind a ketten tudjuk, hogy ennyi, és nem megyünk tovább, én is tiszteletben tartom a döntését. A nagyobb segítségeket meg általában illik viszonozni valamivel, vagy legalábbis jólesik, ha viszonozzák. :) Ajándékot meg nem nagyon szokás visszaadni, én legalábbis nem szoktam.
2012. dec. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!