Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az idősebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az idősebbeknek tetszem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, több 30-hoz közelítő pasi volt már oda értem, nem csak szexuálisan hanem hosszú beszélgetések után, a személyiségem miatt. Komoly férfiak, nem az a fajta aki csak a szexre megy, esetleg kihasználna. Viszont az én korosztályomból nem találok senkit aki komolyabban érdeklődni irántam a szexen kívül. Szeretek komoly témákról beszélgetni, de viszont inkább későn érő és kissé gyerekes vagyok. Akkor vajon? Vagy csak jól manipulálnak?
2015. okt. 13. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
"nem az a fajta aki csak a szexre megy" de igen. Csak jól játsszák a szerepüket, az érdeklődést a személyiséged iránt. Valójában mindegyik csak meg akar fektetni ez szinte biztos. Lehet hogy van kivétel de az ritka. Gondolj bele te 30 évesen mit akarnál egy 19 évestől? Épphogy nagykorú!
2015. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es te már csak tudod
2015. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

11 év van közöttünk.

7 éve vagyunk együtt, kisebb súrlódások akadnak. Õ 33n, én44f.

2015. okt. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is igen, hogy jól játsszák a szerepük. Próba szerencse. Nem előre tudni,majd csak az fog komoly lenni úgyis,aki bizonyítja, hogy te kellesz neki.Ahhoz meg úgyis hónapok kellenek.
2015. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1: Te hülye vagy? A nagyszüleim között 10 év a különbség és asszem papa pont kb 30 évesen vette el az akkor 20 éves mamát.

A szüleim közt is 7 év a korkülönbség. Apa 28 volt, anya 21, mikor én jöttem. (És ők a 90-es éve elején házasodtak, nem régen.)


Én is simán alapítanék családot majd 30-35 éves koromban egy 18-25 éves lánnyal.


Nem értem mi a baj kérdező. Szerintem hozzád a legideálisabb a 20-25-30 év körüli férfi korosztály. Így, jó tágan értelmezve. Nem szabadna beszűkítened a látásmódodat arra, hogy csak mondjuk 19 év körüli srácokkal ismerkednél.


23/F

2015. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom a korosztályod 35/F
2015. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!