Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire vevők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire vevők egy barátság-extrákkal kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinek vannak igényei, de sajnos vannak élethelyzetek, amikor egy normális kapcsolat nem férne bele úgy, ahogy az ember szeretné.

Az is egyértelmű, hogy szívesebben összebújik az ember olyannal, akit ismer, mintsem egy vadidegennel elégítse ki a vágyait. És igazából biztonságosabb is...


A kérdés, hogy a nők szemében mennyire elítélendő egy ilyen "szexkapcsolat". Mennyire vevők erre a nők? Hol lehetne ilyen céllal ismerkedni?


Első sorban Bp. vagy szűk környéke.


27/F



2015. okt. 13. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Kek osztriga
2015. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mondom: LÁNYOKKAL!

Búzabárban valószínűleg fogok találni ilyen nőt... -.-'

2015. okt. 13. 23:19
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

A baráti körödben.

Ezért barátság extrákkal.

2015. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Én vevő vagyok ilyenre, bár inkább nem baráttal, hanem ismerőssel. Pl. az egyik munkatársammal nagyon szívesen összejárnék. Kedveljük egyébként egymást, de a munkahely miatt nem valószínű, hogy összejönnénk, legalábbis még biztos nem. Van jó pár barátnőm, aki így van ezzel.


Hogy hol? Hát, ezt így nem lehet tudni.

2015. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Inkább egy ilyen kötetlen kapcsolat, mint még egy csalódás... :( :) bár azért akárkivel nem feküdnék össze :D de a közel jövőben inkább ez, mint még egy szerelem, ami összetör...
2015. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
27 évesen látom nem jött át a recept az agyadban. Nem 2 napos ismerkedős kamu barátságból lesz "extrákkal" hanem sok idő után. Egyfajta bizalom két ember közt és abból. De látszik neked nem volt még ebben részed mert nem érted a lényegét.
2015. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 _Harry Potter_ ***** válasza:

Természetesen benne vannak ilyenbe, de ahhoz jó kell, hogy legyél náluk.


Akárkinek nem fogják széttenni a lábukat.

2015. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én nem a csalódás miatt... hogy megtaláld az igazit, az sajnos vele jár. Egyszerűen lennének igényeim, de nekem sem mindegy, hogy kivel, mert akármilyen nő nem érdemli meg, hogy kielégítsem (nyilván egy ilyen kapcsolat sem az egyoldalúságról szól).

És ezt most abszolút nem nagyképűsködésből mondtam, csak van egy színvonal, amit nem szeretnék lentebb adni. (A "rúdról-rúdra" járó hölgyikék nálam már a "Kössz, nem!" kategória.)

2015. okt. 13. 23:31
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Persze, de a sokadik csalódás után...na mindegy, egyébként sz___r a hozzáállásod, akármilyen nő nem érdemli meg hogy kielégítsd, wtf o___O gondolom nem véletlen hogy a közvetlen közeledbe senki se teszi neked szét a lábát.
2015. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Konkrétan ezzel a céllal nagyon nehéz lesz ismerkedned!


Viszont,ha van a társaságodban,ismerősi körödben olyan nő, akivel jó barátságban/haverságban vagy, gyakran találkoztok,elkezdtek kettesben is találkozni,viszont nem túl gyakran és megtörténik a szex,akkor alakulhat barátság extrákkal.


Nekem volt már ilyen,több is, de sajnos mindig rossz vége lett. Az egyiknél a férfi bizonygatta, hogy mennyire szeret,én meg nem akartam tőle komolyabbat,hiszen folyamatosan szekált,piszkált,túl gyerekes volt!(ezt leszámítva minden jó volt vele). A másiknál pedig nagyon ritkán volt találkozás és szex.


Szerintem 2-3hónapnál tovább nem lehet fenntartani ezt a fajta kapcsolatot. De nem ítélem el.


Ha társkeresőn így kezded az ismerkedést,elküldenek a fenébe.Szerintem nyíltan ilyen céllal nem lehet. Inkább úgy,ahogy az elején mondtam.

2015. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!