Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok hozzá ha akivel ismerkednétek (22-25 éves) arról megtudnátok hogy szinte teljesen tapasztalatlan, több mint 2 éve nem volt nővel?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal akivel elég jól kijöttünk és szóba jött a téma... Én nem akartam kamuzni mert ha mégis úgy alakult volna hogy összejövök vele akkor lebukhattam volna ezért elárultam hogy már több mint 2 éve nem voltam nővel, csak 1 nővel voltam és vele se hosszú ideig.

Ő meglepődött de szerinte ez nem gáz csak furcsállta a dolgot. Végülis nem találkoztam vele többé mert bejött neki a képbe egy régi férfi ismerős...


Ti hasonló esetben hogyan reagálnátok?

hátrányból indulna egy ilyen 25 éves férfi?


2015. okt. 14. 15:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Szamomra picit igen.
2015. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%

Nem indulna nálam hátránnyal.

19/n

2015. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%

Így alakult, ez miatt nem indulnál nálam hátránnyal.


(Sőt, azt külön értékelném is, hogy nem kamuztál, hanem elmondtad ezzel kapcsolatban az igazságot!)


23/L

2015. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
A nők ilyenkor nyominak néznek, még akkor is ha ezt nem közlik, a ribibarátnőkkel rajtad nevetgélnek. Egy huszas éveiben járó nő el sem tudja képzelni, hogy milyen lehet az ha 5-10 évig kell dolgozni, hogy végre szexhez juss, miközben ő nem győzi visszaverni a tucatnyi farkat amelyik bele akar hatolni. Ők csak jót nevetnek rajta, persze ha modellprostikhoz jársz akkor te vagy a csúnya, gonosz ember. A viselkedésük olyan, mintha mintha valaki egy ferrariból osztaná az észt a bedőlt devizahiteles hajléktalanoknak jóízűen kacagva.
2015. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

Engem nem zavarna, nem lenne hatrany.

21L

2015. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
#2Te még inkább L vagy.:D
2015. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen helyzetben voltam, a párom nem volt nővel már 9 éve, mielőtt megismerkedtünk. 35 éves volt ekkor.

Engem izgatott a helyzet, egyáltalán nem volt hátrányban.

2015. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6os honnan veszed? (#2)
2015. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 DarthQtya ***** válasza:
9%

Akinél ez hátrány az már nem értékeli az erkölcsösséget, a türelmet, az önmegtartóztatást, akinél ez hátrány nem érdemelt meg.


Darth Qtya

2015. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%

#8

"19 éves nő."

...Rosszul hangzik.

Te még lány vagy.

2015. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!