Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek számít ismerkedésnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számít ismerkedésnél a származás? Például ismerkednétek zsidóval, romával, némettel stb?

Figyelt kérdés
Azért ezeket soroltam fel, mert általában a magyarok ezeket a népeket nem szeretik. Én legalább is így látom.
2015. okt. 4. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Némettel igen, zsidóval talán, cigánnyal kizárt. Egyébként általában akinek fehér vagy világos bőre van, azokkal vagyok hajlandó ismerkedni, a többi színes bőrű etnikummal nem.
2015. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A férjem német... :D


Roma, arab, fekete nálam kizárt lett volna. Az előbbi kettő a kúlturkör miatt, a feketék pedig egyszerűen nem vonzanak külsőre, szóval elképzelni nem tudom, hogy megtetszene egy. Ami még nálam kizáró ok, az a vallás. Tehát sem hívő kereszténnyel, zsidóval, muszlimmal, de még buddhistával sem létesítenék kapcsolatot, mivel ateista vagyok. Ellenben a zsidó származás maga nem érdekel, csak az, ha tartja a vallását.


De bármilyen más kultúrkör oké lett vola, tehát akár ázsiai is, stb.

2015. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én, például nagyon szivesen ismerkednék néger lányokkal:)) 18/F
2015. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát engem nem érdekel. Nem is nagyon tudom megállapítani, pl. hogy valaki zsidó, vagy német származású e.

A romákat könnyebben felismerem, de mivel a környékünkön nem laknak, meg olyan helyekre járok ahol nem találkozom velük, így nem tartom valószínűnek, hogy kapcsolatba kerülnék egy roma lánnyal.

A többi nemzetiséggel sincs semmi bajom, meg most csak a származás miatt nem fogok senkit sem diszkriminálni, párválasztásnál amúgy sem ez számít.

Én egyébként magyar mellett részben ír származású vagyok, de ennek itt nincs túl nagy jelentősége.

2015. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Zsidó vagyok, bárkivel ismerkedem, csak antiszemitával (rasszistával, xenofóbbal, homofóbbal, hím sovinisztával, szexistával, stb.) nem.
2015. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A fekete bőrszín annyira nem vonz, de ha történetesen véletlenül egy sötétebb bőrszínű férfi lenne álmaim pasija, azzal sem lenne gond.
2015. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Romával, arabokkal és feketékkel nem. Az akármilyen európai fehér emberekkel igen, az európai zsidókkal sincsen bajom.
2015. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

háát, be kell valljam, hogy más kultúrából származó, másképpen szocializálódott férfival nem szívesen ismerkedek kapcsolat céljából..

nagyobb a kockázat, és persze, van rá esély, hogy jó sül ki a dologból, de ha alapvetően más értékek szerint nevelkedtünk, azt a szeretet sem írja feltétlenül felül..főleg ha a férfi és nő kapcsolatáról is másképpen vélekedünk, akkor másképpen is fogjuk szeretni egymást.


szóval ezek miatt a nem európai kultúra erkölcsei szerint gondolkodó "népek" nekem kiesnek :D

pl romák, arabok..

2015. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik vallás fanatikus követője, akkor nálam alapból kiesik, no meg a cigányok is.
2015. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Zsidóval, cigánnyal (a románokat is beleértve), négerrel, arabbal nem. Bármilyen más származásúval igen.
2015. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!