Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ismerkednétek egy Bp....

Lányok! Ismerkednétek egy Bp. -i 26 éves tapasztalatlan sráccal?

Figyelt kérdés
A szüzesség láncától már megszabadultam, de még mindig nehezmre esik egy normál társkeresőn párt keresni. Visszahúzódó, kisportolt alkat vagyok, káros szenvedélyektől és tikkektől mentes. Nem vagyok egy monitorfejű ragyahegy sem. Oltogatást mellőzni legyetek szívesek, névtelenül beszólogatni könnyű.

2014. jún. 19. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
fenébe, messze laksz.
2014. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"monitorfejű ragyahegy"


XD


...Úgyértem, ez nem túl kedves, kérdező!

2014. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetek.
2014. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak egy embertípust próbáltam bemutatni...szerintem mind ismerjük. Nem sértésnek szántam. :)
2014. jún. 22. 00:23
 5/6 anonim válasza:
Ezek az informatikusok?
2014. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan az informatikusokra gondolok, pl. a rendszergazdák is simán idevehetők :) De nem általánosító sértésnek szánom, biztos vannak normális emberszabású számítógépszakik is...csak én nem találkoztam még eggyel sem.
2014. júl. 9. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!