Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gond az ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond az ismerkedésnél ha valaki csendes, visszahúzódó?

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
hogy ismerjek meg valakit aki meg se mer szólalni?
2015. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 opened paradise ***** válasza:
100%
Nekem nem az.
2015. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Mert feszélyezve érzi magát az ember mellette. Mindig neki kell vinnie a társalgást, harapófogóval kell kihúzni mindent belőle.

Olyan partnernek talán nem hátrány, aki imád beszélni úgy, hogy van egy jó hallgatósága. :)

2015. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
3# De ha sokat beszélsz a másik fél azt hiszi egoista vagy, ami egyáltalán nem vonzó.
2015. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyből arra gondolhat a másik, hogy biztosan nem is érdekli semmi vele kapcsolatban.
2015. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Az állatvilágban is a hangosabb, figyelemfelfelkeltőbb állat b*szik.

22/F

2015. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond, mert én szoktam ilyen lenni :D Én jól érzem magam, a másik ember meg nem... Akinek mindig kell valamit beszélnie, hogy ne legyen gond az így járt. Vagy én jártam így? Jó kérdés :D
2015. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Attól még, hogy valaki kevesebbet beszél nem jártatja egyfolytában a száját, nem azt jelenti, hogy nem is beszél.
2015. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert olyankor azt gondolom, hogy nem érdeklem a másikat. Egyenrangú felek vagyunk, nincs megtiltva a partnernek, hogy hozzátegyen valamennyit a beszélgetéshez, viszont ha némát játszik, akkor lépek is tovább. Feleslegesen nem küzdök a semmiért.
2015. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert irritáló, ha csak én beszélek és szarul érzem magam tőle. A zárkózottság pedig azt sugallja felém, hogy köszöni, nem kér belőlem.


24/F

2015. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!