Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy csendes, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy csendes, visszahúzódó vagyok az hátrányos tulajdonság?

Figyelt kérdés
Továbbá bajok vannak az emberekkel való ismerkedés terén is. 23l
2015. aug. 30. 16:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
alapból igen szerintem ez hátrány főleg a 2. része... de ezen lehet változtatni 23F
2015. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
esetleg 1-2 év együttélés után :))) 1# voltam
2015. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Annyira jó, hogy itt dúl a láv. csak a kornak kell egyeznie és máris láv van meg flávörz
2015. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, csak a büdös életben nem találsz magadnak párt.
2015. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ki írta hogy én összejönnék egy olyannal aki itt ír?
2015. aug. 30. 16:28
 6/24 A kérdező kommentje:
Tehát akkor veszett ügy vagyok?
2015. aug. 30. 16:29
 7/24 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy határozottan hátrányos tulajdonság.

Gondold át egy kicsit, leányom!


Egy társaságban, közösségben az a lány, aki nyitott, közvetlen, könnyen ismerkedik, az csak odamegy egy fiúhoz/férfihoz beszéledni és már is lehetőség van, hogy elkezdődjön valami. Ha kölcsönös a vonzalom... hamar elő fog jönni.

Te viszont visszahúzódsz a kis biztonsági zónádba, tán zárkózott vagy, észre sem lehet venni, még ha szép vagy sem, meg úgy eleve, az aurád visszataszító lesz egy férfinak, akinek esetleg tán tetszenél, de a zárkózottságod el fogja riasztani. Volt már, hogy tetszett visszahúzódóbb lány, igen... de SEMMI nem lett belőle. Soha. Egyszer sem. Picit gondold át. Pedig nem arról van szó, hogy ne kezdeményeznék ha úgy adódik. De nem fogok odamenni és bottal piszkálni, hogy legyen valami. Ha nem látok kölcsönös érdeklődést, a kisujjam sem fogom mozdítani. Meg amúgy szeretem, ha egy nő kezdeményező.


24/F

2015. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez a nőszemély minden nap hisztizik itt, de senkinek nem válaszol. Akkor meg mi az a_yja p_csájának panaszkodik?
2015. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Igen lehet ismerkedni, visszahúzódóbb embereknek is van társa. Megszólaltak a nagy élettapasztalattal rendelkezők is. Jajj de gázak vagytok.
2015. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

9. az "anyja" szót miért írtad a_yjának?

az nem csúnya szó xD

2015. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!