Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akad itt olyan nő aki kifejeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad itt olyan nő aki kifejezetten szeret irányítani az élet minden területén? És kifejezetten "papucs" pasit keres?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitalalom. Te pont ilyen szandalzokni vagy
2015. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha nem vagyok nagydarab? Akármennyit eszem, nem hízom. De igyekszem rossz lenni!
2015. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nikaa11 válasza:
Én nem szeretem ha túl hurrog egy pasi,általában mindig a mulyábbakat vonzom pedig már mindent megtettem hogy ne igy legyen.Egy volt nagyobb szájú mint én,nem is jöttünk ki sokáig.
2015. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk mindketten temperamentumosak vagyunk. Egyik barátunk azt mondta, olyan vagyunk, mint az olaszok :-)

Nem balhézunk, csupán határozottak, és szeretjük érvényesíteni akaratunkat. :-)

Ennek ellenére jól kijövünk párommal! Komoly vitánk talán évente egy van. Ilyen esetekben férjem viseli a nadrágot, ekkor inkább én engedek. Mégiscsak ő a pasi... ráadásul kétszer akkora mint én :-)

11 éve együtt vagyunk.

Nekem nem jönnek be a tutyi pasik! Próbáltam, de nagyon idegesítő, ha bamba a párom. Utálatos és fárasztó mindent elmondani, irányítani, szájába rágni, netán mindenért vitázni vele. Ilyen pasival nem halad az élet. Egyet előre, kettőt hátra!

Ha szexre korlátozódik a dolog, az még elmegy, ám ott is unalmas, ha mindig nekem kell megmondanom mit csináljon. Egy nagybetűs férfi tudja, mit, mikor, hogyan kell csinálnia!

Ha valakinek épp domináns vagy sub hangulata van, hát ... ;-) legyen, megvalósítjuk.

A mi házasságunk, épp azért működik, mert mindketten tesszük a dolgunkat. Haladunk, aktívan élünk!

Nálunk nincs nő és férfi munka (kivéve a fizikai különbséghez kötöttek), csupán beosszuk egymásközt.

2015. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!